Baza wiedzy

Przemysłowe drukarki etykiet Honeywell
09.09.2016
Informacje i dokumentacja to obecnie podstawowe elementy składowe wszystkich towarów, jakie są produkowane i przesyłane przez producentów. Chociaż produkcja jest często zautomatyzowana, wytwarzanie wymaganej dokumentacji często nie jest zoptymalizowane.
11.03.2014
Głowica drukująca (termiczna) jest najistotniejszym elementem drukarki etykiet lub kart. To właśnie głowica tworzy obraz na powierzchni nośnika i tym samym jest odpowiedzialna za jakość wydruku etykiet lub kart plastikowych.
17.09.2013
Rejonowa Biblioteka Publiczna w Konyi (Turcja) wdrożyła działający szybko i niemal bezbłędnie system zarządzania zbiorami bibliotecznymi z wykorzystaniem technologii RFID i drukarek Zebra z serii RZ400.
11.06.2013
Czy istnienie supermarketów w przyszłości w ogóle jest możliwe? W dobie coraz większej popularności sklepów internetowych (oferta również supermarketów), przyszłość sklepów wielkopowierzchniowych może stać pod znakiem zapytania.
12.03.2013
Niedawno mój znajomy kupił najnowszy model telefonu komórkowego znanej firmy. Jednak określenie „telefon” w przypadku tego urządzenia było trochę nietrafione.
04.12.2012
Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. W telewizji pojawił się św. Mikołaj, w sklepach ozdoby świąteczne dostępne są już co najmniej od połowy listopada, a w miastach zaczynają pojawiać się przystrojone choinki.
06.11.2012
Z różnorodnymi standardami spotykamy się w każdej dziedzinie naszego życia. Często jesteśmy obligowani do ich przestrzegania, np. przez zapisy prawne, a często stosujemy je z własnej woli, bo czerpiemy z tego dodatkowe korzyści.
11.09.2012
Wszyscy je znamy z życia codziennego, choć nie każdy wie jak wiele mają zastosowań. Kto by pomyślał, że ten prostokąt składający się z czarno białych pasków i cyferek pod spodem tak bardzo ułatwia nam życie?
26.06.2012
Czy informatyzacja i automatyzacja magazynów to konieczność, czy tylko branżowy trend? Może lepiej zdać się na człowieka, papier i ołówek?
24.01.2012
W dzisiejszych czasach technologia RFID przestaje już być ciekawostką, czy fanaberią entuzjastów elektroniki. Jej dynamiczny rozwój sprawia, że coraz częściej jest wykorzystywana w wielu obszarach gospodarki.