Drukarki biurkowe printer Zebra ZD421/621

4-calowe drukarki biurkowe Zebra ZD421 i ZD621 zapewniają  maksymalną wydajność i niezrównane bezpieczeństwo do wieloletniej eksploatacji i wysokiej jakości druku. Dostępne są w wersji do druku termicznego, termotransferowego, dla sektora ochrony zdrowia, RFID, w wersji na wkład z taśmą barwiącą oraz w wielu różnych zastosowaniach. Niezawodne drukarki sprawdzą się m.in. w handlu detalicznym, ochronie zdrowia, transporcie i logistyce, jak również administracji publicznej czy usługach turystycznych, gastronomicznych czy podczas organizacji imprez. Poznaj szczegóły:

Drukarka ZD421

zd421 drukarkiDrukarka ZD421 bazuje na zaletach drukarek z serii GK Zebra. Jednak cechuje ją nowy, bardziej intuicyjny interfejs, wydajna architektura i możliwy do instalacji na miejscu u użytkownika moduł do komunikacji bezprzewodowej. Jest ona o 30% mocniejsza niż seria ZD420 i o 700% szybsza niż seria GK.

Można ją zintegrować z istniejącymi sieciami przewodowymi i bezprzewodowymi, bądź też podłączyć bezpośrednio do dowolnego komputera stacjonarnego. Każda drukarka wyposażona jest standardowo w port USB i USB hosta, a opcjonalnie w port Ethernet, port szeregowy oraz podwójny moduł radiowy z szybką łącznością Wi-Fi 802.11ac i Bluetooth 4.1.

Drukarka ta obsługuje języki drukarek EPL i ZPL, a za pomocą narzędzia Virtual Devices z gamy Print DNA firmy Zebra może także emulować języki zwykle powiązane z innymi markami drukarek. Drukować można z dowolnego urządzenia z systemem Windows®, Android™ lub iOS.

Zaawansowana elastyczność i funkcje:
 • Łatwiejsza obsługa dzięki trójprzyciskowemu, bardziej intuicyjnemu interfejsowi użytkownika.
 • Pięć ikon LED na wyświetlaczu zapewnia natychmiastowy wgląd w stan drukarki.
 • Możliwość wyboru rozdzielczości druku 203 dpi lub opcjonalnie 300 dpi.
 • Możliwość łatwego transportu na wózku lub w futerale firmy Zebra przy korzystaniu z opcjonalnej baterii.

Drukarka ZD621

zd621drukarkiDrukarki Zebra ZD621 bazują na sprawdzonych i popularnych drukarkach serii GX. Model ZD621 zawiera wszystkie zalety tych starszych drukarek oraz pełen pakiet nowych udogodnień i funkcji po to, aby zapewnić nową erę inteligencji i możliwości dostosowywania do przyszłych potrzeb. Wersja ZD621 ma o 30% większą moc niż seria ZD620 i jest niemal o 300% szybsze niż seria GX.

Co wyróżnia ZD621?

To wyjątkowa jakość druku, możliwość łatwego przemieszczania, która zapewnia elastyczność zastosowań, oraz nowoczesne technologie i opcje, które można zainstalować samodzielnie.

Drukarkę ZD621 można zintegrować z istniejącymi sieciami przewodowymi i bezprzewodowymi lub podłączyć bezpośrednio do dowolnego komputera stacjonarnego. Każda drukarka ZD621 jest wyposażona w port Ethernet, szeregowy, USB 2.0 i USB hosta, a opcjonalnie w podwójny moduł radiowy z szybką łącznością Wi-Fi 802.11ac i Bluetooth 4.1. Drukować można z dowolnego urządzenia z systemem Windows®, Android™ lub iOS.

ZD621 można zintegrować z istniejącą flotą drukarek. Obsługuje języki drukarek EPL i ZPL, a za pomocą narzędzia Virtual Devices z gamy Print DNA firmy Zebra może także emulować języki zwykle powiązane z innymi markami drukarek.

Funkcje ZD621:
 • Łatwiejsza obsługa dzięki bardziej intuicyjnemu interfejsowi użytkownika.
 • Interakcja z drukarką ZD621 na Twój sposób: za pomocą opcjonalnego 4,3-calowego, pełnokolorowego wyświetlacza dotykowego LCD — standardowego w modelach dla sektora ochrony zdrowia i RFID — lub za pomocą standardowych pięciu ikon LED na trójprzyciskowym wyświetlaczu.
 • Możliwość wyboru rozdzielczości druku 203 dpi lub opcjonalnie 300 dpi.
 • Większa elastyczność w zakresie nośników dzięki ruchomemu czujnikowi nośników.
 • Niezrównane bezpieczeństwo zapewniające bezstresową pracę dzięki funkcji PrintSecure
 • Maksymalna jakość druku dzięki równemu napięciu rolki zapewnianemu przez ramię kontrolujące przesuwanie nośnika.

Zalety drukarek ZD421/ZD621:

 • Większa elastyczność i różne zastosowania – ruchomy czujnik nośnika umożliwia korzystanie z praktycznie dowolnego typu nośników
 • Szybkie i bezpieczne uruchomienie drukarki – zapewnia pakiet oprogramowania Print DNA
 • Łatwość zarządzania drukarkami sieciowymi zdalnie dzięki aplikacji Printer Profile Manager Enterprise
 • Zabezpieczenia się przed atakami cybernetycznymi za pomocą funkcji PrintSecure
 • Pewność korzystania z usług zarządzania drukiem zapewnia Managed Print Services (MPS)
 • Drukarka ta zapewnia szybki dostęp do usług naprawczych w dowolnym miejscu na świecie za pośrednictwem sieci ponad 10 tys. zaufanych partnerów firmy Zebra. Plan Zebra OneCare™