ibcsSmartCam

System kamer do fotograficznej rejestracji procesów – jak to działa?

 

ibcsSmartCamibcsSmartCam zakłada przede wszystkim śledzenie oraz pełną rejestrację istotnych operacji produkcyjnych. „Dowód” takich działań jest widoczny na zdjęciach, które w dodatku są robione z różnych odległości, pod różnymi kątami.

Wszystkie takie fotografie są skrupulatnie archiwizowane – tak, by łatwo można je było odnaleźć. Pomocne jest tu przypisanie poszczególnym zdjęciom kodu danej operacji produkcyjnej, a także numeru kamery i stanowiska. Ponadto system umożliwia sterowanie wyzwalaniem robienia zdjęć. Jest to dostępne z systemu produkcyjnego klienta.

Na cały system, poza samymi kamerami, składają się również elementy okablowania, oprogramowanie do obsługi kamer (wraz z pełną dokumentacją licencyjną), interfejs do systemu produkcyjnego klienta, a także sprzęt, na którym wszelkie operacje można wykonywać i śledzić (może to być na przykład tablet).

Gdzie się sprawdzi?

System ten można wykorzystać zarówno w gabinecie, jak i w biurze. Sprawdzi się w różnego typu wnętrzach – w typowych biurach, w pomieszczeniach typu open-space, na recepcji, w gabinetach, a także w salach konferencyjnych, seminaryjnych i audytoryjnych oraz we wszelkich innych reprezentacyjnych miejscach w przedsiębiorstwie. Co ważne, można go wykorzystać nie tylko w przestrzeniach prywatnych, ale i w przestrzeniach użyteczności publicznej.

Mało tego! Jak każde rozwiązanie technologiczne, można go wzbogacać o dodatkowe funkcjonalności – tak, by maksymalnie dostosować system kamer wizyjnych dla konkretnego klienta (oczywiście po wcześniejszym upewnieniu się, że w danej firmie można je wprowadzić oraz po dodatkowych testach).

System kamer do fotograficznej rejestracji procesów – jakie to daje możliwości?

  • w przypadku reklamacji – daje możliwość wiarygodnego udokumentowania stanu produktu/przesyłki,
  • umożliwia precyzyjną i niezawodną rejestrację istotnych operacji produkcyjnych, które realnie wpływają na jakość produktu,
  • buduje archiwum zdjęć powiązanych z fotografowanym obiektem.