Komputery mobilne Zebra

Komputery mobilne Zebra – to niezawodność, inteligencja zastosowania oraz solidna konstrukcja. Urządzenia te ze względu na swoją budowę oraz uniwersalność zastosowania sprawdzą się w wielu branżach oraz dużych i małych przedsiębiorstwach. Oferowane komputery sprawdzą się jako skanery ręczne kodów kreskowych, komputery pokładowe czy przenośne tablety. Niezależnie od tego, czy mają zainstalowany system operacyjny Windows® czy Android™ – posiadają wbudowane funkcje inteligentne, które pozwalają pracownikom wykonywać swoje zadania z najwyższą wydajnością.

Komputery mobilne Zebra jako narzędzia na miarę współczesnych technologii są niezbędnym wyposażeniem pracowników każdej firmy. Dzięki nim mogą oni pracować wydajniej, mądrzej i lepiej przynosząc korzyści dla pracodawcy oraz zwiększając komfort swoich działań. Poznaj rodzaje komputerów mobilnych i wybierz wersję dla siebie.

Zebra MC9300

MC2200/MC2700

Komputery mobilne MC2200/MC2700 oferują przystępną cenowo mobilność „bez kompromisów”. Urządzenia te zapewniają łączność praktycznie każdemu pracownikowi, w dowolnym miejscu, za pośrednictwem sieci Wi-Fi (model MC2200) lub sieci Wi-Fi/sieci komórkowej (model MC2700). Ekran dotykowy i klawiatura zapewniają bezkonkurencyjną elastyczność zastosowań.

Te lekkie urządzenia cechują się niezrównaną ergonomią i wyznaczają nowy standard komfortu użytkowania. Dzięki narzędziom Mobility DNA, urządzeniami łatwiej zarządzać oraz je obsługiwać i zabezpieczać. Urządzenia te są wodoodporne i pyłoszczelne oraz wytrzymują upadki na beton i trudne warunki atmosferyczne, takie jak śnieg czy deszcz, oraz wysokie i niskie temperatury. Szkło Gorilla chroni dwa spośród najbardziej delikatnych elementów urządzenia — panel dotykowy i okno skanera.

Komputery mobilne MC2200
Cechy MC2200/MC2700:

 

 • wbudowany ekran dotykowy 4″
 • klawiatura umożliwiają obsługę starszych aplikacji TE typu „zielony ekran” oraz nowoczesnych, obsługiwanych dotykowo, interaktywnych aplikacji na system Android
 • standardowy moduł imager skanujący kody 1D i 2D
 • wbudowana kamera w modelu MC2200
 • zaawansowany procesor SD600 zapewnia prędkość przetwarzania danych na poziomie komputerów stacjonarnych — nawet przy równoczesnym uruchomieniu wymagających aplikacji

Wśród wielu akcesoriów dostępnych do MC2200 znajduje się m.in. uchwyt pistoletowy, który w prosty sposób zamontować można do urządzenia, co usprawnić może np. pracę w magazynie, kompletację, pakowanie lub wysyłkę zamówień. Kompletny zestaw musi posiadać stację dokującą (ewentualnie dokupioną osobno wieloportową ładowarkę terminali lub baterii). Gwarancja producenta na Zebra MC2200 wynosi 12 miesięcy.

MC3300

To co  wyróżnia terminal MC3300 to fakt, iż wszystkie jego konfiguracje oparte są już na systemie Android (w wersji 7.1). Zebra MC3300 wyposażona jest w moduły komunikacyjne Bluetooth, Wi-Fi (802.11ac) i NFC. Sprzęt posiada normę szczelności IP54 oraz jest odporny na upadki w wysokości 1,5 metra.

MC 3300
Cechy MC3300:

 

 • posiada też większy dotykowy wyświetlacz 4″ o rozdzielczości 800x480
 • do wyboru wersje ze skanerami laserowymi (1D) jak i imager (odczyt 1D i 2D)
 • wersja z odczytem dalekiego zasięgu - nawet do 21 metrów
 • wbudowana klawiatura – do dyspozycji wersje z ilością: 29, 38 i 47 klawiszy
 • wbudowany żyroskop umożliwia rotację ekranu w trakcie pracy

Większość konfiguracji składa się z terminala oraz baterii – występują też jednak takie, które baterii w standardzie nie posiadają i trzeba ją zakupić oddzielnie. Oprócz tego niezbędny jest również zakup stacji komunikacyjno-ładującej. Zebra MC3300 posiada 12-miesięczną gwarancję producenta.

MC9300

Zebra MC9300 to najnowszy ultrawytrzymały komputer mobilny Zebra. W nowej odsłonie terminala producent oferuje konfiguracje oparte wyłącznie już o system Android (wersja 8.1). Nowe rozwiązania z gamy Mobility DNA ułatwiają zarządzanie urządzeniami, bezpieczeństwem systemu operacyjnego i zapewniają lepszą niż kiedykolwiek wcześniej, niezawodną łączność bezprzewodową. Bateria, która zapewnia dwa razy dłuższy niż w przypadku modelu MC9200 czas pracy po jednym ładowaniu. Jest to najbardziej wytrzymały model z serii MC9000 — urządzenie, które przetrwa dłużej niż praktycznie każde inne urządzenie w tej klasie w dowolnym środowisku, nawet w mroźni. A dzięki temu, że z istniejących aplikacji TE można na tym modelu korzystać od razu po wyjęciu go z opakowania, migracja do systemu Android nie mogłaby być prostsza.

MoC9300
Cechy MC9300:
 • duży wyświetlacz dotykowy 4.3″ Corning Gorilla Glass o rozdzielczości 800x480 pikseli
 • moduł skanujący imager do odczytu kodów 1D i 2D, w tym również wersje do wyboru dalekiego zasięgu (Long Range)
 • wydajny procesor 2.2 GHz Qualcomm Octa-Core
 • moduły komunikacyjne Bluetooth 5.0, NFC i Wi-Fi (802.11 ac)
 • urządzenie wyposażone jest również w baterię 7000 mAh

W cenie znajduje się terminal oraz bateria – należy pamiętać o osobnym zakupieniu stacji dokującej bądź jednej z wieloportowych ładowarek. Gwarancja na terminal mobilny Zebra MC9300 wynosi 12 miesięcy. Urządzenie znajduje zastosowanie przede wszystkim na produkcji, w magazynowaniu i logistyce.