L10 z systemem Android

Daj swoim pracującym w najtrudniejszych środowiskach pracownikom moc zapewnianą przez dane mobilne, wyposażając ich w rodzinę wzmocnionych tabletów L10 firmy Zebra z systemem Android. Tablety XPAD, XBOOK 2-w-1 oraz XSLATE 10,1 cala sprawdzą się wszędzie i cechują je najlepsze możliwe cechy i funkcje klasy korporacyjnej.

3 rodzaje tablet L10Trzy modele zaspokajają potrzeby pracowników branż o najtrudniejszych środowiskach pracy — energetycznej, górniczej, telekomunikacyjnej, budowlanej i wojskowej — a także personelu magazynów i zakładów produkcyjnych. Wytrzymała konstrukcja sprawdzi się wszędzie — wewnątrz pomieszczeń, w terenie, w mroźniach, na zimnie i w upale, na wózkach dźwigowych i w ciężarówkach, a nawet w ostrym słońcu.

Tablety L10 można dostosować za pomocą akcesoriów klasy korporacyjnej, które ułatwiają codzienne użytkowanie. Zaawansowana platforma procesorów zapewnia niezwykle wysoką wydajność wszystkich aplikacji, baterię, która po jednym ładowaniu dostarczy zasilanie na pełną zmianę lub na całą dobę oraz najszybszą łączność bezprzewodową — Wi-Fi, Bluetooth, komórkową, GPS i NFC.

Tablety te zapewniają właściwe funkcje rejestracji danych — przedni aparat/kamera 5 MP umożliwia rozmowy wideo, tylny aparat/kamera 13 MP — wykonywanie zdjęć na potwierdzenie stanu i nie tylko, a opcjonalny zintegrowany skaner kodów kreskowych klasy korporacyjnej — bezbłędną i szybką rejestrację niemal dowolnego kodu kreskowego w praktycznie dowolnym stanie.

tablet-l10-zastosowanie

 

Aktualizacjami systemu Android można zarządzać za naciśnięciem jednego przycisku. A dzięki gamie Mobility DNA zyskasz wartościowe, dostępne wyłącznie w ofercie firmy Zebra aplikacje, które przenoszą wydajność urządzeń, łatwość obsługi i zarządzania oraz bezpieczeństwo na zupełnie nowy poziom. Seria L10 od firmy Zebra — najlepsze możliwe wzmocnione tablety z systemem Android, stworzone dla firm.