Minimalizuj problemy, maksymalizuj zyski

Dla efektywnego realizowania dostaw do klientów konieczne jest wdrożenie nie tylko nowoczesnych narzędzi ułatwiających pracownikom solidne wykonywanie ich pracy, ale również rozwiązania, które umożliwi sprawne monitorowanie pracy kierowców w czasie rzeczywistym oraz otrzymywanie elektronicznych potwierdzeń dostawy. Doskonale to rozumiemy, dlatego przygotowaliśmy system icmDostawca, który pozwala zoptymalizować i skrócić czas załadunku, dostawy, odbioru i rozładunku zamówienia, zoptymalizować koszty w obszarze logistyki oraz przede wszystkim podnieść poziom obsługi klienta! Jak?

Więcej niż tylko zwykły system

W dobie ogromnej ilości przetwarzanych informacji bardzo ważne jest ich odpowiednie porządkowanie. Realizacja tych zadań w sposób ręczny, z kartką i długopisem, może być czaso- i pracochłonna. Właśnie dlatego powstał system icmDostawca. Jest on odpowiedzią na wysokie zapotrzebowanie na sprawny system monitorowania dostaw zamówień, który w konsekwencji pozwala zmniejszyć liczbę reklamacji, a także znacząco skrócić czas rozliczania sprzedaży z klientem. Dzięki icmDostawca możliwa jest kompleksowa kontrola ilościowa i jakościowa załadunku, a także kontrola dostaw i odbiorów przez klienta. Kierowcy mogą szybko i sprawnie potwierdzić dostawę towaru za pomocą podpisu w formie cyfrowej, zdjęcia lub tagów NFC. Dzięki odbiorowi danych w czasie rzeczywistym, geolokalizacji i danym na temat czasu realizacji wykonania konkretnych zadań, możliwa jest pełna kontrola nad przebiegiem i statusem realizacji procesów. Obsługa reklamacji i zwrotów, dzięki pełnej dokumentacji elektronicznej, jest znacznie prostsza i o wiele bardziej przejrzysta System icmDostawca znacząco ułatwia także pracę kierowcom i dostawcom dzięki awizacji, postawizacji i elektronicznym potwierdzeniom dostaw.

Korzyści cenniejsze niż myślisz

Dzięki systemowi icmDostawca przewoźnicy mogą wygodnie archiwizować informacje logistyczne, a właściciele firm czy specjaliści ds. zarządzania dostawami nie muszą wykonywać setek telefonów w celu potwierdzenia dostawy zamówienia. Dzięki bezproblemowemu dostępowi do informacji dotyczących przebiegu całego procesu możliwe jest szybkie fakturowanie, potwierdzenie dostawy lub wszczęcie procedur reklamacyjnych, które przebiegają o wiele bardziej sprawnie i przede wszystkim generują znacznie niższe koszty.

Udostępnij ten artykuł