NiceLabel ogłasza nowy pakiet ABAP optymalizujący etykietowanie w SAP S4 / HANA

NiceLabel ABAP for SAP

Nasz partner – wiodący światowy producent oprogramowania do projektowania etykiet i systemów zarządzania etykietami – firma NiceLabel ogłosiła wprowadzenie wersji 2 pakietu ABAP. Nowa wersja obsługuje zarówno SAP ECC, jak i SAP S / 4HANA, umożliwiając pełną digitalizację procesu zapewniania jakości etykietowania oraz ograniczenie zarówno błędów etykietowania, jak i opóźnień w wysyłce.

System zarządzania etykietami NiceLabel jest skonfigurowany tak, aby firmy mogły szybciej wprowadzać zmiany etykiet i zmniejszać obciążenie IT. Korzyści biznesowe to między innymi: szybsze zmiany etykiet, zatwierdzenie przepływu pracy i podgląd w SAP oraz szybsze drukowanie etykiet.

Do systemu zarządzania etykietami NiceLabel dołączono pakiet ABAP, który umożliwia szybkie wdrożenie i konfigurację systemu przy bezproblemowej integracji. W środowisku SAP prowadzi to do obniżenia kosztów i skrócenia czasu wdrożenia, ponieważ firmy nie muszą tworzyć własnego kodu, aby umożliwić operatorom druku wyświetlanie i autoryzowanie etykiet w środowisku SAP. Dzięki temu wdrożenie i konfiguracja systemu kosztuje znacznie mniej i nie zajmuje wiele czasu

„Wiele organizacji dąży do modernizacji swoich systemów ERP, od SAP ECC do SAP S4 / HANA i zdąża w kierunku rozwiązań chmurowych. Mamy ścisłą integrację i „know-how” dla obu wersji. Nasz pakiet ABAP oznacza, że ​​firmy nie muszą pisać własnego kodu, aby przeglądać etykiety w systemie SAP. Pomaga to wyeliminować wiele nieefektywności wynikających z polegania na SAPscript, SmartForms lub Adobe Forms opracowanych przez IT”, mówi Ken Moir, wiceprezes ds. Marketingu w NiceLabel.

„W niektórych firmach zmiany etykiet mogą trwać do trzech tygodni. Nasz najnowszy pakiet ABAP integruje się zarówno z SAP ECC, jak i SAP S / 4HANA. Może być przetransportowany do systemu SAP w ciągu kilku sekund i może usprawnić proces drukowania SAP w ciągu kilku godzin, zapewniając firmom szybszy i bardziej wydajny proces produkcji etykiet.” – dodaje.

Produkcja etykiet w świecie SAP była tradycyjnie złożonym procesem zarządzanym przez dział IT, ale nowoczesne praktyki biznesowe wymagają wydajnegorozwiązania, które obsługuje żądania zmiany etykiety klienta w ciągu kilku godzin, a nie tygodni. Pakiet ABAP VL firmy NiceLabel jest szybki i łatwy we wdrożeniu oraz zapewnia w pełni zautomatyzowane, sprawdzone rozwiązanie najlepszych praktyk, które może osiągnąć lepszą wydajność i niższe koszty.

Źródło: https://www.nicelabel.com/news/2019-10-28-NiceLabel-announces-new-ABAP-package-to-optimize-labeling-in-SAP-S4-HANA

Chcesz usprawnić swoje procesy etykietowania?

Wejdź na https://www.ibcs.pl/zarzadzanie-i-wydruk-etykiet-ankieta-potrzeb/ i powiedz nam o Twoich potrzebach i wymaganiach w zakresie etykietowania, abyśmy mogli polecić Ci produkt, który najlepiej pasuje do Twojego środowiska i budżetu.

Udostępnij ten artykuł