Aktualności

Proces etykietowania w branży mięsnej

W branży mięsnej etykietowanie towaru jest wymogiem przepisów prawa żywnościowego. Z drugiej strony to informacja dla samego nabywcy, ponieważ zawiera niezbędne dla niego wiadomości począwszy od daty ważności, przez skład czy klasę mięsa. Etykieta, poza samym produktem jest zatem czołowym elementem na rynku spożywczym, decydującym o wyborze konsumenta.

Wytrzymałe tablety ET80/ET85 z systemem Windows 2 w 1

Zapewnij swoim pracownikom najlepsze warunki, a przy tym zyskaj na jakości i wydajności ich pracy dzięki mobilnej elastyczności - tabletom ET80/ET85. To doskonała alternatywa dla laptopów, która umożliwia pracę w terenie, na linii produkcyjnej czy magazynie.

Nowości od M3 Mobile – terminale SM20 i SL20

M3 Mobile rusza z nowościami – terminale mobilne SM20 i SL20. Sprawdzą się w handlu detalicznym oraz wszędzie tam gdzie dokładna i szybka realizacja zadań jest konieczne np. zarządzanie materiałami, kompletacja, pakowanie czy dostawa w magazynie.

Ultrawytrzymały skaner DS3600-KD

Skaner DS3600-KD DS3600-KD to najnowszy dodatek Zebry do linii ultrawytrzymałych skanerów kodów kreskowych. Urządzenie wyróżnia się w zakresie wytrzymałej konstrukcji, wydajności skanowania i łatwości zarządzania.

Uchwyt skanujący RFD40 RFID UHF

Uchwyt skanujący RFD40 RFID UHF to urządzenie dla Ciebie, jeśli chcesz uzyskać najlepszą w swojej klasie szybkość odczytu, tak aby Twoi pracownicy mogli szybciej wykonywać zadania. Zobacz więcej szczegółów tego urządzenia