Aktualności

Drukarki firmy Brother seria RJ-3200

Nowe, wytrzymałe, 3-calowe Drukarki firmy Brother seria RJ-3200. Te kompaktowe i wytrzymałe urządzenia 3-calowe oferują szybkie drukowanie mobilne.To rozwiązanie umożliwiające szybkie drukowanie mobilne, zaprojektowane z myślą o intensywnym użytkowaniu. Modele te są przygotowane do wspierania pracowników drukujących etykiety i paragony w znacznych ilościach.

NOWOŚĆ od firmy Zebra – komputer pokładowy VC8300 10”

NOWOŚĆ od firmy Zebra – komputer pokładowy VC8300 10” Czas wymienić starzejące się pokładowe komputery mobilne z systemem Windows i dużym ekranem na nowe modele? Potrzebny Ci taki sam duży ekran, najnowsza platforma mobilna zapewniająca gotowość na przyszłość oraz funkcje, które sprawią, że przejście na zupełnie inny system operacyjny będzie

WOF EXPO 2021 w Bratysławie

W Bratysławie odbyło się międzynarodowe wydarzenie WOF EXPO 2021. To innowacyjne spotkanie z dziedziny logistyki, e-commerce i całego łańcucha dostaw, poszukujące i prezentujące możliwości dla całego regionu „Nowej Europy”. W wydarzeniu, IBCS Group reprezentowali rodzimi przedstawiciele z Bratysławy czyli Kodys Slovensko.

Komputery mobilne Zebra: TC52ax i MC3300ax

Najnowsze rozwiązania w dziedzinie komputerów mobilnych od Zebry. Śledź nowości technologiczne, upraszczaj infrastrukturę i podnoś wydajność swoich pracowników. Czytaj więcej

Proces etykietowania w branży mięsnej

W branży mięsnej etykietowanie towaru jest wymogiem przepisów prawa żywnościowego. Z drugiej strony to informacja dla samego nabywcy, ponieważ zawiera niezbędne dla niego wiadomości począwszy od daty ważności, przez skład czy klasę mięsa.

Wytrzymałe tablety ET80/ET85 z systemem Windows 2 w 1

Zapewnij swoim pracownikom najlepsze warunki, a przy tym zyskaj na jakości i wydajności ich pracy dzięki mobilnej elastyczności - tabletom ET80/ET85. Sprawdzi się w terenie, na linii produkcyjnej czy magazynie.

Nowości od M3 Mobile – terminale SM20 i SL20

M3 Mobile rusza z nowościami – terminale mobilne SM20 i SL20. Sprawdzą się w handlu detalicznym oraz wszędzie tam gdzie dokładna i szybka realizacja zadań jest konieczne np. zarządzanie materiałami, kompletacja, pakowanie czy dostawa w magazynie.