IBCS Spica Group

IBCS Spica Group

IBCS Spica Group dostarcza kompleksowe rozwiązania w obszarze SCM (zarządzania łańcuchem dostaw)
podmiotom funkcjonującym na obszarze Europy pomiędzy trzema morzami – Bałtyckim, Adriatyckim i Czarnym.

IBCS Group, lider w Europie Centralnej w zakresie projektowania i wdrażania zaawansowanych i innowacyjnych aplikacji mobilnych dla biznesu, nawiązało partnerstwo ze SPICA Group, wiodącym dostawcą w rejonie adriatyckim w zakresie rozwiązań transformacji cyfrowej w obrębie zarządzania zasobami ludzkimi oraz zarządzania łańcuchem dostaw.

Strategicznym celem zawiązanego partnerstwa jest przede wszystkim zapewnienie wszystkim klientom z 10 krajów Europy Centralnej, Wschodniej i Południowowschodniej najwyższej jakości usług i rozwiązań dla ich biznesów. Dzięki kooperacji dwóch tak szybko rozwijających się i działających na dużą skalę firm możliwe jest stworzenie jedynej w swoim rodzaju bazy ponad 250 ekspertów posiadających ponad 25-letnie doświadczenie, które bezpośrednio rzutuje na możliwości i produkty związane z wydajnym zarządzaniem łańcuchem dostaw oferowane klientom. Oprócz większego zaawansowania technologicznego procesów logistycznych sojusz IBCS Spica Group pozwala również na utrzymanie najwyższej jakości obsługi klientów i utrzymanie oraz serwisowanie wdrożonych rozwiązań w całym regionie objętym współpracą, i to w lokalnych językach.

Długofalowa współpraca, przejrzysty cel

Dzięki zawiązaniu partnerstwa IBCS Spica Group możliwe jest stworzenie globalnej oferty dla klientów działających na obszarze Europy. Ścisła, strategiczna współpraca pozwala nam oferować kompleksowe rozwiązania w obszarze zarządzania łańcuchem dostaw, które nie sposób byłoby wdrożyć, działając autonomicznie. Kooperacja dwóch liderów w zakresie rozwiązań mobilnych dla biznesu i zautomatyzowanej identyfikacji umożliwia zaoferowanie klientom znacznie większych możliwości, a ujednolicony know-how ułatwia znacznie lepsze zrozumienie wdrażanych rozwiązań.

IBCS Spica Group lokalizacja

Login

Reset Your Password