Alians IBCS SPICA

Alians IBCS SPICA

Alians IBCS SPICA dostarcza kompleksowe rozwiązania w obszarze SCM (zarządzania łańcuchem dostaw)
podmiotom funkcjonującym na obszarze Europy pomiędzy trzema morzami – Bałtyckim, Adriatyckim i Czarnym.

IBCS Group, lider w Europie Centralnej w zakresie projektowania i wdrażania zaawansowanych i innowacyjnych aplikacji mobilnych dla biznesu, nawiązało partnerstwo ze SPICA Group, wiodącym dostawcą w rejonie adriatyckim w zakresie rozwiązań transformacji cyfrowej w obrębie zarządzania zasobami ludzkimi oraz zarządzania łańcuchem dostaw.

Strategicznym celem zawiązanego partnerstwa jest przede wszystkim zapewnienie wszystkim klientom z 10 krajów Europy Centralnej, Wschodniej i Południowowschodniej najwyższej jakości usług i rozwiązań dla ich biznesów. Dzięki kooperacji dwóch tak szybko rozwijających się i działających na dużą skalę firm możliwe jest stworzenie jedynej w swoim rodzaju bazy ponad 250 ekspertów posiadających ponad 25-letnie doświadczenie, które bezpośrednio rzutuje na możliwości i produkty związane z wydajnym zarządzaniem łańcuchem dostaw oferowane klientom. Oprócz większego zaawansowania technologicznego procesów logistycznych sojusz Alians IBCS SPICA pozwala również na utrzymanie najwyższej jakości obsługi klientów i utrzymanie oraz serwisowanie wdrożonych rozwiązań w całym regionie objętym współpracą, i to w lokalnych językach.

Długofalowa współpraca, przejrzysty cel

Dzięki zawiązaniu partnerstwa IBCS Spica możliwe jest stworzenie globalnej oferty dla klientów działających na obszarze Europy. Ścisła, strategiczna współpraca pozwala nam oferować kompleksowe rozwiązania w obszarze zarządzania łańcuchem dostaw, które nie sposób byłoby wdrożyć, działając autonomicznie. Kooperacja dwóch liderów w zakresie rozwiązań mobilnych dla biznesu i zautomatyzowanej identyfikacji umożliwia zaoferowanie klientom znacznie większych możliwości, a ujednolicony know-how ułatwia znacznie lepsze zrozumienie wdrażanych rozwiązań.

IBCS Spica Group lokalizacja

Login

Reset Your Password