Raise the Bar. Change the Game – historia sukcesu Briana Marcela

Jest nam miło podzielić się informacją, iż Brian Marcel, Chairman IBCS Group, której członkiem jest IBCS Poland wydał książkę pt.: „Raise the Bar, Change the Game: A Success Primer for Budding Entrepreneurs Who Want to Change the World”.

„Raise the Bar. Change the Game” jest historią przedsiębiorcy, gdzie ludzka osobowość przeplata się z biznesowymi sukcesami i porażkami, pojawiającymi się podczas drogi, której nikt wcześniej nie przebył.

Brian szczegółowo opisuje swoją drogę od początkującego właściciela firmy do magnata w branży, która dosłownie zmieniła świat i sposób, w jaki żyjemy. Branża kodów kreskowych otworzyła nowe możliwości, które wpłynęły na każdy aspekt życia i biznesu – od skanowania produktów spożywczych po identyfikowanie i śledzenie produktów krwiopochodnych.

Zawsze szukając nowych produktów i nowych rynków dla zastosowań kodów kresowych, Brian odegrał kluczową rolę w otwarciu bloku wschodniego na świat handlu międzynarodowego – jeszcze przed upadkiem Muru Berlińskiego.

Celem tej książki jest przekazanie początkującym przedsiębiorcom narzędzi, których potrzebują, aby rozpocząć i prowadzić nowy biznes. Dostarczyć im wiedzy, jak radzić sobie z wyzwaniami związanymi z rozwojem i ekspansją oraz unikać błędów i pułapek, a tym samym zmieniać świat.

Książka jest dostępna w sklepie Amazon, „Raise the Bar, Change the Game: A Success Primer for Budding Entrepreneurs Who Want to Change the World”.

Udostępnij ten artykuł