Urządzenia

bramka RFID
ibcsGate - system bramek RFID
Rozwiązanie ibcsGate umożliwia weryfikację osób bądź produktów przychodzących/wychodzących bez potrzeby fizycznego ich kontrolowania lub liczenia.
HMIShelf z załadunkiem w magazynie
Roboty autonomiczne
Roboty autonomiczne (AMR) służą do optymalizacji i automatyzacji wewnętrznej logistyki zwiększając wydajność i obniżając koszty pracy.
Apilkatory etykiet_image
Aplikatory etykiet
Urządzenia drukująco – etykietujące, które usprawniają i przyśpieszają pracę związaną z automatycznym naklejaniem etykiet na liniach produkcyjnych.
Terminale mobilne i wózkowe, tablety
Szeroka gama urządzeń przenośnych oraz do montażu na wózkach widłowych, z wbudowanym czytnikiem kodów kreskowych, wyposażonych w klawiaturę i wyświetlacz. Urządzenia te umożliwiają wiarygodne i szybkie zbieranie danych, przechowywanie ich w pamięci, obróbkę i analizę, tworzenie raportów, przesyłanie danych.
Skanery kodów kreskowych, 2D i DPM, mikrokioski
Skanery kodów kreskowych dla wielu branż, w tym w szczególności takich jak sprzedaż detaliczna, produkcja i przemysł, transport i logistyka, ochrona zdrowia. Do zastosowania w różnych konfiguracjach w zależności od środowiska pracy wraz z bogatą ofertą akcesoriów oraz usług wsparcia.
Systemy wizyjne
Zaawansowane systemy do zautomatyzowanej kontroli wizyjnej zapewniają m.in. identyfikację, inspekcję jakości, pomiary i sortowanie. Redukują błędy ludzkie oraz defekty na etapie produkcji. Zwiększają wydajność i opłacalność produkcji.
Drukarki etykiet i kart plastikowych
Drukarki etykiet lub kart plastikowych do zastosowań przemysłowych lub biurowych, zarówno stacjonarne jak i przenośne, umożliwiające wydruk termiczny lub termotransferowy.
Etykiety i taśmy barwiące do drukarek etykiet
Etykiety samoprzylepne o różnych stopniach trwałości i przeznaczeniu, do których dobieramy taśmy termotransferowe w zależności od przeznaczenia materiału i rodzaju drukarki.
Karty plastikowe
Karty plastikowe
Bogaty wybór kart plastikowych oraz szeroki wachlarz możliwości w zakresie ich personalizacji umożliwia dostosowanie kart do własnych potrzeb.
Sieci przewodowe LAN
Urządzenia i akcesoria do budowy przewodowych sieci LAN, zapewniające komunikację, zarządzanie oraz zasilanie peryferyjnych urządzeń sieciowych (np. AP, telefon VoIP).
Sieci bezprzewodowe WLAN
Urządzenia i akcesoria do budowy bezprzewodowych sieci WLAN, zapewniające komunikację pomiędzy urządzeniami mobilnymi a siecią LAN.
Czytniki, anteny i terminale RFID
Systemy identyfikacji radiowej wspomagają zarządzanie łańcuchem dostaw, ewidencję środków trwałych i inwentaryzację. Zbudowane są w oparciu systemy stacjonarne w postaci bramek RFID lub o terminale przenośne.
Urządzenia dla systemów głosowych
Terminale głosowe wraz z zestawem słuchawkowym umożliwiające dwukierunkową wymianę informacji za pomocą komend głosowych pomiędzy pracownikiem magazynu a systemem informatycznym zarządzającym pracą na magazynie.
Zautomatyzowane szafy do wydawania i przechowywania urządzeń
Systemy zautomatyzowanych szaf do przechowywania zarządzają, śledzą i kontrolują szeroką gamę różnych narzędzi, części, środków BHP i urządzeń 24/7.
Radiotelefony
Radiotelefony zapewniają efektywną koordynację działań oraz komunikację pomiędzy pracownikami będącymi w ruchu. Urządzenia te pozwalają szybciej i skuteczniej reagować, zwiększając tym samym poziom obsługi klienta.
Mobilne stanowisko pracy
Drukuj etykiety, skanuj kody w dowolnym miejscu i czasie!
skanery na dłoń - ProGlove
Skanery na dłoń
ProGlove to specjalne skanery, zakładane na dłoń. Pozwalają one na szybkie skanowanie produktów, kontrolę oraz błyskawiczną korektę ewentualnych błędów.
CubeTape - urządzenie do wolumetrycznego pomiaru wagi
Urządzenie do wolumetrycznego pomiaru wagi
Cubetape eliminuje konieczność pracy z miarką i papierem oraz wprowadza alternatywę dla drogich bramek skanujących przesyłki na taśmie sortera.
Sanitize box
Sanitize Box
Skrzynka, w której wytwarzany jest silnie utleniający ozon za pomocą którego możliwa jest dezynfekcja, sterylizacja i eliminacja wirusów, bakterii, pleśni i grzybów z urządzeń stosowanych na co dzień.
SmartCam---grafika-300
ibcsSmartCam
To system dokładnej i cyfrowej zdolności widzenia tego, co dzieje się w firmie. I to dosłownie: sekunda po sekundzie. IbcsSmartCam zakłada przede wszystkim śledzenie oraz pełną rejestrację istotnych operacji produkcyjnych.
SmartBox 300x300
ibcsSmartBox
Autorskie rozwiązanie IBCS Poland – metalowa szafa wrzutowa z czytnikiem RFID z antenami, zintegrowanym modułem zarządzającym oraz oprogramowaniem zarządzającym dostępnym w formie licencji.