Usługi

Usługi
Analiza biznesowa
Pomagamy stworzyć koncepcję informatycznych systemów mobilnych wspomagających obsługę procesów logistycznych w przedsiębiorstwie.
Usługi wdrożeniowe
Zarządzamy projektami informatycznymi, realizujemy usługi instalacji i integracji oprogramowania. Wspomagamy Klientów poprzez asystę techniczną i szkolenia. Świadczymy usługi montażu i konfiguracji infrastruktury IT.
Usługi sieciowe LAN/WLAN
Dysponujemy zaawansowanymi narzędziami do planowania i projektowania sieci LAN/WLAN, jak również do rozszerzania istniejących instalacji czy integracji z nimi urządzeń nowej generacji.
Usługi zarządzania urządzeniami mobilnymi
Chcesz wiedzieć gdzie są Twoje urządzenia mobilne? Ile z nich jest w naprawie, a ile w eksploatacji?
Usługi serwisowe
Usługi serwisowe obejmują rozwiązania z obszaru automatycznej identyfikacji, zarówno własne systemy IT, jak i rozwiązania innych producentów. W zależności od wybranego planu serwisowego oferujemy różne poziomy ochrony inwestycji w rozwiązania IT.
Wypożyczanie urządzeń autoID
Świadczymy usługi wypożyczenia terminali mobilnych i drukarek etykiet w różnych konfiguracjach, wypożyczamy kompletne zestawy do przeprowadzenia inwentaryzacji.
Usługi znakowania magazynu i doboru materiałów eksploatacyjnych
Dostarczamy etykiety zadrukowane kodami kreskowymi, a także z oznaczeniami alfanumerycznymi oraz pomagamy dobrać najbardziej odpowiednie materiały eksploatacyjne do potrzeb Klientów.
Usługi druku etykiet i kart
Oferujemy usługę zadruku etykiet, opasek, przywieszek oraz etykiet do znakowania środków trwałych i urządzeń.