Sanitize Box

Sanitize Box

SANItize box

 

 

Sanitize Box to skrzynka o wymiarach 220 x 160 mm, dzięki której możliwa jest dezynfekcja, sterylizacja i eliminacja wirusów, bakterii, pleśni i grzybów z masek, okularów, kluczy, smartfonów, tabletów, słuchawek, portfeli, monet i innych powszechnie używanych przedmiotów osobistych. Pudełko Sanitize jest łatwe w obsłudze, ponieważ wystarczy jeden przycisk, który uruchamia automatyczny początek cyklu odkażania.

 

 

 

Jak działa Sanitize box?Ozone

Proces odkażania u podstawy skrzynki Sanitize jest uzyskiwany poprzez wytwarzanie silnie utleniającego ozonu. Gaz ten jest zdolny do tworzenia obojętnych związków organicznych i nieorganicznych, dlatego stosowany jest jako środek bakteriobójczy, grzybobójczy i inaktywujący wirusy. W przeciwieństwie do innych technologii, działanie ozonu w  Sanitize Box rozprowadza się równomiernie w komorze odkażającej, tak aby uzyskać jednorodną obróbkę na całej powierzchni do obróbki nawet w punktach, które nie są normalnie dostępne.

Gdzie znajdzie zastosowanie?

Sanitize Box to urządzenie szczególnie odpowiednie dla tych sektorów, które wymagają bliskiego kontaktu ze społeczeństwem, ale także dla wszystkich tych firm, w których narzędzia robocze powinny być dezynfekowane pod koniec dnia.

Dane techniczne:

  • jeden przycisk do uruchamiania i zatrzymywania,
  • duży obszar odkażający 220 x 160 mm / 8,6 x 6,3 cala
  • dioda LED,
  • zasilanie 12V.