Sewio pomaga walczyć z Covid-19

Nasz partner biznesowy – firma Sewio jest dostawcą systemu lokalizacji w czasie rzeczywistym (RTLS) z UWB, oferuje firmom bezpłatne konsultacje i licencje na oprogramowanie, aby pomóc podjąć niezbędne kroki w celu wdrożenia technologii, która zwiększa bezpieczeństwo pracowników po wznowieniu produkcji.

Obecna kwarantanna i inne obostrzenia mają na celu ratowanie życia poprzez powstrzymanie rozprzestrzeniania się wirusa. Jednak po zniesieniu tych ograniczeń wzrośnie presja na wznowienie operacji produkcyjnych. Jednym z bardzo realnych zagrożeń, jakie się z tym wiąże, jest ryzyko, że pracownik zakażany Covid-19 wprowadzi wirusa do miejsca pracy, zwiększając ryzyko zarażenia współpracowników, zagrożenia życia i ponownego poddania fabryki kwarantannie.

Inteligentna kwarantanna z użyciem Sewio

Dzięki swojej dokładności, ultraszerokopasmowy RTLS nie tylko pozwala firmom śledzić lokalizację pracowników w ich siedzibach, aby pomóc zapobiegać rozprzestrzenianiu się infekcji poprzez monitorowanie za pomocą jednego kliknięcia każdego, kto miał kontakt z nowo zidentyfikowaną zainfekowaną osobą, ale także mogą uratować życie, poprzez weryfikację czy narażeni członkowie personelu zostali poddani testom i procedurom leczniczym.

„Inteligentniejszy”, zasilany UWB-RTLS, szybsza i selektywna kwarantanna pomaga ratować życie i utrzymywać operacje o znaczeniu krytycznym przez cały czas ” wyjaśnia Milan Simek, CEO Sewio Networks.

Udostępnij ten artykuł