Urządzenie do wolumetrycznego pomiaru wagi

Urządzenie do wolumetrycznego pomiaru wagiCubeTape to urządzenie wspierające szybkie wykonywanie pomiarów towarów lub pozwala na poznanie wagi wolumetrycznej opakowań prostopadłościennych, a następnie przesłanie tych danych do systemu informatycznego za pomocą komunikacji Bluetooth lub poprzez łącze USB. CubeTape eliminuje konieczność pracy z miarką i papierem oraz wprowadza alternatywę dla drogich bramek skanujących przesyłki na taśmie sortera.

CubeTape bezprzewodowy, ręczny kolektor danych

CubeTape to bezprzewodowy, ręczny kolektor danych wyposażony w wymienną, wysuwaną miarkę o długości 3 metrów z cyfrowym odczytem mierzonej wielkości, komunikację przewodową, IrDA i Bluetooth.

Urządzenie posiada wyświetlacz OLED 128×128 px., diodowy skaner kodów kreskowych i jest zasilane akumulatorem o pojemności 970 mAh, który pozwala na pracę bez ładowania przez 2 dni.

Korzyści używania Cubetape:

  • oszczędności siły i czasu pracowników w porównaniu do tradycyjnych miar taśmowych i ręcznego wprowadzania danych,
  • automatyczne wprowadzanie danych eliminuje błędy, które mają większe prawdopodobieństwo w przypadku wprowadzania ręcznego,
  • jest kupowany i wdrażany za niewielką część kosztów w pełni zautomatyzowanych systemów wymiarowania,
  • jest mobilny, dzięki czemu można wykonywać pomiary w miejscu, gdzie obsługiwana jest paleta, paczka lub produkt. Oszczędza to czas, ponieważ do rejestrowania wymiarów nie jest potrzebny żaden czas podróży w magazynie ani sprzęt do transportu materiałów.