Wymień zużyty sprzęt i otrzymaj zniżkę na zakup drukarek Honeywell

Wymień zużyty sprzęt i otrzymaj zniżkę na zakup drukarek Honeywell

Nasz partner biznesowy rusza z wielką promocją. Zużyty sprzęt (niezależnie od modelu i producenta) możesz wymienić na rabat, który wykorzystasz przy zakupie nowych drukarek marki Honeywell.

Jeśli planujesz wymianę zużytej drukarki i poinformujesz nas o tym to w ramach bonusu otrzymasz ofertę specjalną na zakup drukarek Honeywell.

Zasady Promocji „Trade-in”

  • Jeżeli wymianie podlega 1-10 drukarek należy zgłosić ilość drukarek, które Klient planuje wymienić/zakupić wraz z informacją o modelu dotychczas używanego urządzenia (numer seryjny). Dzięki temu Klient otrzymuje dodatkową zniżkę (Upust A)*.
  • Jeżeli wymianie podlega więcej niż 10 drukarek należy zgłosić ilość drukarek, które Klient planuje wymienić/zakupić wraz z informacją o modelu dotychczas używanego urządzenia, numer seryjny. Dzięki temu Klient otrzymuje zniżkę obejmującą upust A oraz dodatkowe 5% od ceny cennikowej*.

** w obu przypadkach wysokość oferowanego upustu zależy od wybranego modelu drukarki.

  • Zobacz jakie modele podlegają promocji w ramach Trade in:

Drukarki Honeywell PM42

Przemysłowa drukarka etykiet średniej klasy Honeywell PM42 została zaprojektowana z myślą o maksymalnej niezawodności i bezawaryjnej pracy. Dzięki wytrzymałej konstrukcji i intuicyjnemu, przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi idealnie nadaje się do centrów dystrybucyjnych, magazynów, produkcji, transportu i handlu detalicznego.

Drukarki Honeywell PC42d

Wydajna i niezawodna drukarka PC42d doskonale nadaje się do różnych zastosowań związanych z drukiem termicznym o niskiej i średniej intensywności — takich jak elektroniczne listy przewozowe ekspresowe i logistyczne, etykiety i opaski na rękę do laboratoriów opieki zdrowotnej, metki i paragony z cenami detalicznymi, etykiety rozmieszczenia w centrach dystrybucji, przechodzi i tym podobne.

Drukarki Honeywell PC42T

Ta wyjątkowo kompaktowa i łatwa w obsłudze drukarka jest prosta w instalacji i gotowa do szybkiego drukowania. Cicha, niezawodna praca i intuicyjna konstrukcja sprawiają, że PC42t Plus idealnie nadaje się do lekkich zastosowań etykietowania w różnych gałęziach przemysłu.

Drukarki Honeywell PC23d / PC43d / PC43t

Drukarki z serii PC są dostępne w modelach o szerokości dwóch cali (PC23d), czterocalowych (PC43d) lub czterocalowych (PC43t) do druku termotransferowego. Są idealne do zastosowań o ograniczonej przestrzeni. Ich niski koszt i szybkie działanie sprawiają, że są one dobrym wyborem do lekkich zastosowań etykietowania, w których użytkownicy potrzebują niezawodnych, łatwych w obsłudze drukarek.

Drukarki Honeywell PD43

Seria PD43 i mniejsza seria PD43c lekkich przemysłowych drukarek termicznych zawiera najnowsze innowacje w zakresie drukowania w kompaktowym i przystępnym cenowo rozwiązaniu zaprojektowanym w celu zapewnienia bezkompromisowej wydajności drukowania przy jak najmniejszej powierzchni.

Drukarki Honeywell PM43/PM43c

PM43 i jeszcze bardziej kompaktowe drukarki przemysłowe klasy średniej PM43c zapewniają dużą szybkość drukowania, szybkie wdrażanie, zaawansowaną łączność i sprawdzoną niezawodność.

Drukarki Honeywell PX4ie/PX6ie

Drukarki przemysłowe z serii PXie zostały zbudowane, aby sprostać potrzebom całodobowych zastosowań o znaczeniu krytycznym. Te wytrzymałe drukarki zapewniają zaawansowaną łączność i protokoły sieciowe, zapewniając spokój ducha już dziś i niezawodne, skalowalne rozwiązanie na dłuższą metę.

Drukarki Honeywell PX940

Wydajna drukarka przemysłowa PX940 ze zintegrowaną technologią weryfikacji etykiet zapewnia bezbłędne drukowanie.

Co zyskasz wybierając drukarki Honeywell:

  • niższe koszty związane z nieczytelnymi kodami kreskowymi,
  • łatwy proces drukowania,
  • możliwość samodzielnego wdrożenia aplikacji w drukarce,
  • kontrola innych urządzeń za pomocą drukarki,
  • 100% dokładne, wolne od błędów etykiety dzięki oprogramowaniu do weryfikacji etykiet z certyfikatem ISO,
  • samodzielna konfiguracja i aktualizacja oprogramowania sprzętowego i oprogramowania do drukowania z Operational Intelligence,
  • autorska platforma MDM firmy Honeywell.
Kobieta wprowadzająca dane za pomocą terminala