Wytrzymałe tablety ET80/ET85 z systemem Windows 2 w 1

Wytrzymałe tablety ET80/ET85 z systemem Windows 2 w 1

Zapewnij swoim pracownikom najlepsze warunki, a przy tym zyskaj na jakości i wydajności ich pracy dzięki mobilnej elastyczności – tabletom ET80/ET85. To doskonała alternatywa dla laptopów, która umożliwia pracę w terenie, na linii produkcyjnej czy magazynie.

ET80/ET85 można szybko przekształcić z tabletu w laptopa oraz w stacjonarną lub mobilną stację roboczą. Dzięki opcjonalnej klawiaturze, ale także wytrzymałej ramie i zintegrowanemu skanerowi kodów kreskowych, ET80/ET85 zapewnia funkcje i elastyczność, których pracownicy potrzebują, aby zachować produktywność bez względu na miejsce pracy.

Screenshot 2021-09-14 at 08-26-00 et80-et85-partner-toolkit pdf

Zaprojektowany zgodnie z najnowszymi surowymi standardami (MIL-STD-810H), jest również o 35% cieńszy i o 20% lżejszy niż konkurencyjne urządzenia 2 w 1 o tym samym rozmiarze ekranu, zapewniając doskonałą mobilność. Dzięki uniwersalnemu rozwiązaniu dokowania tablet można zamontować na biurku lub w pojeździe, z zamocowaną wytrzymałą klawiaturą lub bez niej.

ET80/ET85 oferuje wszystkie zabezpieczenia, łatwość zarządzania i zgodność z systemem Windows 10, w tym obsługę Windows Hello, ale dodaje też korzyści płynące z Zebra Mobility DNA i DataCapture DNA for Windows, w tym aplikacje do współpracy i produktywności. Dzięki Workforce Connect Push to Talk, bateriom PowerPrecision+ i 123Scan Zebra wprowadza nowe możliwości i łatwość obsługi do tabletu z systemem Windows.

Dzięki kompleksowemu ekosystemowi akcesoriów Zebry klienci mogą skonfigurować idealne rozwiązanie dla konkretnych wyzwań pracowników. Ponadto, dzięki wsparciu Zebra OneCare® na poziomie korporacyjnym, mogą chronić inwestycje, zapewnić maksymalny czas pracy urządzeń i zapewnić bezproblemowe działanie swoim pracownikom.