Zdjęcie górne: 
Technologie autmatycznej identyfikacji

Rozwiązania

Systemy dla magazynu

Systemy informatyczne wspomagające obsługę operacji magazynowych oraz zarządzanie przestrzenią magazynową w przedsiębiorstwach niezależnie od branży.

systemy mobilne

Oferujemy szeroki zakres aplikacji i systemów przeznaczonych do pracy na urządzeniach mobilnych takich jak terminale, tablety oraz smartphony. W naszej ofercie znajdują się: oprogramowanie do automatyzacji i optymalizacji pracy dla dostawców, handlowców oraz serwisantów, oprogramowanie do tworzenia apliakcji mobilnych.

Systemy pozwalające na zdalne zarządzanie flotą urządzeń mobilnych i sieciowych przedsiębiorstwa.

Systemy dla produkcji

Oferujemy rozwiązania informatyczne wspierające przedsiębiorstwa w obszarach śledzenia procesów produkcyjnych, identyfikacji i kontroli jakości produktów, optymalizacji procesów magazynowych, śledzenia towarów w łańcuchach dostaw.

Systemy do obsługi placówek handlowych

Systemy informatyczne zarządzające procesami zachodzącymi na hali sprzedaży w sieciach handlowych - detalicznych i hurtowych, wspomagające działania realizowane przez pracowników sklepu (np. nadzorowanie informacji o produktach) oraz ułatwiające Klientom realizacji zakupów.

Pozostałe systemy informatyczne

Projektujemy i realizujemy od podstaw lub dostarczamy gotowe systemy informatyczne dostosowane do indywidualnych wymagań i specyfiki Klientów.