IBCS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „ibcsDock/ibcsCloud: zautomatyzowany system rejestracji przepływu towarów w magazynie”.

Zobacz więcej

Aplikacje mobilne

Szeroki zakres aplikacji i systemów takich jak Soti Mobicontrol przeznaczonych m.in. dla handlowców do pracy na urządzeniach mobilnych takich jak terminale, tablety czy smartfony. Zapewnij firmie bezpieczeństwo informacji, a pracownikom wsparcie w wypełnianiu obowiązków. Wejdź na wyższy poziom skuteczności i wygody w zarządzaniu danymi poprzez wykorzystanie mobile IT. Dzięki temu przedsiębiorstwo będzie funkcjonowało efektywniej, przynosząc większe korzyści.

Powierz wdrożenie nowoczesnych rozwiązań doświadczonym fachowcom z naszego zespołu, którzy wiedzą, jak usprawnić pracę Twojej firmy. Zwiększ wydajność prowadzonej działalności i zainwestuj w technologie służące oszczędności czasu, pieniędzy i zasobów. Skorzystaj ze wsparcia przeznaczonego zarówno dla małych, jak i bardzo dużych zespołów mobilnych handlowców, którzy używają urządzeń z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi – Android, Apple czy Windows. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc i przekonaj się, że warto nam zaufać!

Zarządzanie urządzeniami Google - Aplikacje mobilne Android, OS, Windows - IBCS Poland - Soti Mobicontrol, icmInspector, icmDostawca, icmHandlowiec

icmInspector - nowy poziom sprawności i niezawodności w kontroli jakości

Zmodernizuj swoją firmę o szybki, jednolity system przeprowadzania inspekcji, kontroli jakości, przeglądów oraz audytów. Zapytaj nas o konfigurację modułowego systemu icmInspector, która odpowie na potrzeby Twojej firmy. Przetestuj też Soti Mobicontrol do nadzorowania sprzętu mobile IT.

 

Sprawdź korzyści ze zmiany aktualnych procedur na system icmInspector

  form-icon
  Masz pytania?
  Skontaktuj się z nami
  Imię i nazwisko*
  E-mail*
  Telefon*
  Wiadomość


  icmDostawca – zdalne, wydajne zarządzanie transportem

  Prowadzisz transport własnych produktów lub korzystasz z zewnętrznych firm spedycyjnych albo zatrudniasz mobilnych handlowców? Z aplikacją icmDostawca zwiększysz bezpieczeństwo biznesowe dzięki większej kontroli nad pracownikami oraz wyposażeniu ich w wiedzę i narzędzia mobile IT z systemem Android, Apple czy Microsoft usprawniające ich pracę. Do zbiorczego zarządzania sprzętem wykorzystaj natomiast Soti Mobicontrol.

  icmDostawca ułatwi zarządzanie transportem i usprawni je. Zwiększy też produktywność i samodzielność kierowców oraz handlowców. Możesz trzymać rękę na pulsie kiedy kierowcy są w terenie i podejmować decyzje na bazie zawsze aktualnych i kompletnych informacji.

  Co icmDostawca zmieni w Twojej firmie?

  • Ochroni Twoją firmę przed karami umownymi za nieterminową dostawę lub jej brak – zmniejszy ryzyko błędów i opóźnień, a w razie nieobecności klienta w miejscu dostawy, umożliwi kierowcy udokumentowanie zdarzenia fotografią lub zeskanowaniem tagu NFC.
  • Ułatwi optymalizację transportów, pokazując informacje o statusie każdej dostawy w przejrzystej formie, w czasie rzeczywistym. Zintegruje informacje pochodzące z Twoich baz danych –  CRM, WMS, Excell – z nadsyłanymi przez urządzenia mobilne z systemem Android, Apple czy Windows poszczególnych kierowców i handlowców. Sprawne zarządzanie ułatwi konsola www icmDostawca. Zyskasz podgląd przebiegu transportu na żywo. Jeśli koordynujesz większą liczbę dostaw, z pewnością docenisz awizacji i postawizacji, dzięki której odbiorcy zostaną poinformowani o planowanej dostawie, a po jej zakończeniu otrzymają stosowną informację.
  • Ułatwi zarządzanie czasem kierowców i mobilnych handlowców, pokazując ich zajętość na bieżąco.
  • Pomoże zoptymalizować trasy i uniknąć pustych przebiegów.
  • Ułatwi rozliczenia – icmDostawca automatycznie sumuje kilometry, koszt usługi i dodatkowe opłaty.
  • Zautomatyzuje raportowanie – aplikacja mobile IT z systemem Android, Apple lub Windows, wyposażona w kilkadziesiąt wzorów raportów, tworzy je samodzielnie na podstawie danych wprowadzanych do systemu – także stanu licznika.
  • Przypomni o zbliżających się terminach ważności dokumentów kierowców oraz mobilnych handlowców i umów z kontrahentami.

  Jak zmieni się praca kierowców w terenie?

  Aplikacja mobilna icmDostawca będzie się komunikować z Twoim systemem IT i aktualizować informacje w obydwie strony. Dostawy będą dokumentowane w całości przez aplikację, bez dokumentów papierowych. Do zarządzania ich urządzeniami służy zaś Soti Mobicontrol.

  Każdy kierowca i mobilny handlowiec z urządzeniem z systemem Android, Apple czy Windows będzie mógł w cyfrowy sposób:

  • przeprowadzić kontrolę załadunku i rozładunku,
  • pobrać z systemu gotowy, zoptymalizowany plan trasy, z podglądem adresów i zadań dodatkowych,
  • skontrolować ilość oraz jakość dostawy, łatwo unikając błędów,
  • uruchomić nawigację bez ręcznego wpisywania adresów,
  • szybciej odnaleźć wjazd do firmy każdego klienta oraz właściwe stanowisko rozładunku,
  • sprawnie dostarczyć dodatkowe produkty i odebrać reklamację dzięki odrębnej segregacji zadań i prognozom ilości miejsca w naczepie na różnych etapach trasy,
  • uniknąć przeoczeń dzięki etapowemu przechodzeniu przez każdą pozycję w dostawie,
  • samodzielnie podmienić produkt w dokumentacji lub zmienić ilość w razie uszkodzenia,
  • za pomocą urządzeń mobilnych z systemem Android, Apple lub Windows handlowiec będzie mógł przeprowadzać ankiety i zbierać wiedzę o potrzebach odwiedzanych klientów,
  • szybko potwierdzić dostawę za pomocą zdjęcia, podpisu, czy zeskanowania tagu NFC zainstalowanego np. na sprzęcie mobile IT u klienta. Jednocześnie po Twojej stronie pojawi się elektroniczny dowód dostawy.
  • zareagować w razie zdarzeń losowych – jeśli nie może gdzieś pojechać, szybko się o tym dowiesz i przepiszesz trasę na innego pracownika, handlowca mobilnego lub kierowcy zareagują samodzielnie.

  Jeśli brakuje tu informacji, których potrzebujesz np. na temat Soti Mobicontrol, skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

  icmHandlowiec – zintegrowane zarządzanie sprzedażą w terenie

  Chcesz zwiększyć skuteczność i rentowność sprzedaży? Uzyskaj pełny wgląd w wysiłki swoich przedstawicieli w terenie, dysponując raportami z aplikacji icmHandlowiec, oraz udostępnij im wiedzę o relacjach z klientami zintegrowaną z wiedzą o stanach magazynowych oraz terminach i kosztach dostaw, jakie mogą oferować mobilni handlowcy. Sięgnij też po Soti Mobicontrol, żeby móc sprawnie zarządzać urządzeniami mobile IT pracowników, np. smartfonami z systemem Android, Apple lub Windows.

  Czego możesz spodziewać się po icmHandlowiec?

  • Zwrotu z inwestycji widocznego już po 3 dniach od pełnego wdrożenia.
  • Wzrostu wartości  sprzedaży oraz dochodowości dzięki nowej jakości zarządzania wspierającej m.in. cross-selling, uwzględnianie w ofertach dostępności towaru w magazynach, terminów i kosztowności dostaw itp.
  • Wzrostu skuteczności kadry handlowej dzięki wygodnemu dostępowi do zintegrowanej wiedzy z systemów WMS, ERP i CRM, który umożliwia formułowanie atrakcyjniejszych ofert bez narażania ich rentowności.
  • Optymalizacji czasu i kosztów pracy mobilnych handlowców dzięki stałemu wglądowi w prowadzone przez nich procesy sprzedażowe, lokalizację, dokumentację fotograficzną itp. Oznacza to zawsze aktualną i pełną wiedzę zasilającą Twoje najlepsze decyzje.
  • Skrócenia czasu domykania sprzedaży i obsługi klienta o 45% dzięki temu, że każdy przedstawiciel ma w swoich rękach kompletną i stale aktualną wiedzę nie tylko handlową, ale też logistyczną, potrzebną do ofertowania, negocjowania i finalizacji transakcji.
  • Przyspieszenia wdrażania nowych handlowców. Aplikacja na urządzenia z systemem Android, Apple i Windows icmHandlowiec prowadzi pracownika krok po kroku: pokazuje podgląd historii sprzedażowej, dane kontaktowe, informuje o zadłużeniach do przyjęcia w ofertowaniu i negocjacjach, przypomina o aktualnych promocjach oraz rabatach dedykowanych konkretnym klientom itp.
  • Redukcji liczby błędów handlowców mobilnych dzięki czytelnemu procesowi realizacji zamówień i generowania dokumentów.
  • Bazy scenariuszy sprzedażowych na nieprzewidziane sytuacje, które pozwolą handlowcom utrzymać kontrolę nad każdą transakcją.
  • Skutecznego systemu automatycznych przypomnień o kampaniach promocyjnych kierowanych do poszczególnych klientów.
  • Szerokiego zakresu raportów i analiz – podsumowania dla handlowca i oddzielne dla dyrektora.
  • Sprawnej integracji z systemami mapowymi IT oraz bazami danych, które już działają w Twojej firmie.
  • Integracji z drukarkami mobilnymi do szybkiego podsumowywania zamówień na papierze.

  Uwolnij dodatkowy potencjał pracowników mobilnych i usprawnij współpracę dzięki icmHandlowiec.

  Jeśli brakuje tu informacji, których potrzebujesz, skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

  Aplikacje MDM – pełna kontrola bezpieczeństwa i konfiguracji

  Czy jako dyrektor IT, masz wrażenie słabej kontroli nad służbowymi urządzeniami mobilnymi niezależnie od tego, czy korzystają z systemów Android, Apple, czy Windows? Soti Mobicontrol rozwiąże ten problem, umożliwiając zbiorcze i sprawne zarządzanie sprzętem handlowców.

  • Dział IT jest obciążony ręczną konfiguracją każdego urządzenia i każdej nowej aplikacji.
  • Brakuje metod masowej kontroli aktualizacji.
  • Nie ma mechanizmów ochrony firmowych danych — także osobowych — kiedy pracownicy na służbowych urządzeniach:
   • wysyłają wiadomości z prywatnych kont mailowych,
   • instalują aplikacje  mobile IT niewiadomego pochodzenia,
   • nie dbają o silne hasła ani ich regularną zmianę.
  • Do sieci firmowej, za którą odpowiadasz, można się zalogować spoza puli urządzeń firmowych?

  Jeśli chcesz zlikwidować te problemy, wybierz wdrożenie aplikacji mobilnych z IBCS Poland i nadzoruj sprzęt handlowców.

  Chcesz z jednego miejsca kontrolować bezpieczeństwo służbowych urządzeń mobilnych?

  FAMOC pozwoli Twojej firmie wyegzekwować jednolity standard bezpieczeństwa wszystkich zasobów mobilnych na raz.

  • Kontrolować wszystkie typy systemów mobile IT: Google Android™, Apple® iOS, macOS i Microsoft Windows®.
  • Monitorować zgodność z polityką bezpieczeństwa w czasie rzeczywistym. W tym egzekwowanie polityki haseł i weryfikacja zgodności konfiguracji z wytycznymi działu IT.
  • Wykrywać naruszenia bezpieczeństwa – działanie poza procedurami, instalacja aplikacji z czarnej listy, wyjęcie karty SIM, rootowanie urządzenia.
  • Zdalnie czyścić pamięć urządzeń mobile IT – np. jeśli urządzenie zostanie zgubione lub trzeba zresetować określoną grupę modeli – tzw. enterprise wipe.
  • Namierzać urządzenia handlowców mobilnych w trybie 24/7.
  • Chronić dane służbowe dzięki konteneryzacji i szyfrowaniu wszystkich magazynów danych oraz aplikacji na urządzeniach z systemem Android, Apple czy Windows.
  • Zabezpieczać służbową pocztę i ograniczyć jej odbieranie do firmowych, autoryzowanych smartfonów. W tym MySecureMail i Per-App VPN.
  • Wprowadzić firmowy app store jako jedyne dopuszczalne źródło aplikacji typu mobile IT.

  Zabezpiecz swoje urządzenia mobilne jednym wdrożeniem.

  Myślisz, jak zwiększyć sprawność pracowników w terenie np. handlowców?

  Soti MobiControl pozwoli Ci zmienić wszystkie smartfony firmowe w izolowane, wydajne środowiska pracy.

  • Scentralizujesz kontrolę nad używanymi systemami operacyjnymi:  Google Android™, Apple® iOS, Linux®, macOS i Microsoft Windows®.
  • Kompleksowo ochronisz wszystkie urządzenia służbowe typu mobile IT – pewność, że każde urządzenie ma te same aplikacje, dane firmowe (w tym osobowe i tajemnice handlowe) są chronione, a dostęp do sieci 3G, 4G WiFi oraz VPN skonfigurowany pod kątem bezpieczeństwa.
  • Wdrażając Soti Mobicontrol zapobiegniesz przekraczaniu z urządzeniami strefy służbowej. Alarmy bezpieczeństwa oparte na lokalizacji pozwolą wykryć takie incydenty i je zablokować.
  • Ustalisz odgórnie zawartość urządzeń mobilnych handlowców. Tryb kiosku zawęzi funkcjonalność do narzuconego zakresu aplikacji – nawet tylko jednej.
  • Dzięki Soti Mobicontrol ograniczysz koszty zakupu smartfonów i innych urządzeń mobile IT. Dodawanie profili na urządzeniu przyspieszy współdzielenie ze zmiennikami.
  • Scentralizujesz wsparcie techniczne – od zainicjowania komunikacji z panelu Soti, przez synchronizację plików na żądanie, po naprawę na odległość.
  • Z Mobicontrol przyspieszysz konfigurację początkową – do pobrania konfiguracji wystarczy skanowanie kodu kreskowego lub NFC Bumpu za pomocą urządzenia mobilnego z systemem Android, Apple lub Windows.

  Jeśli brakuje tu informacji, których potrzebujesz, skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

  Zaufali nam

  Do realizacji wdrożenia zgłosiło się wielu oferentów. Jednak zakres rozwiązania proponowanego przez IBCS Poland, a także dodatkowe elementy związane z monitorowaniem i zarządzaniem siecią w ramach tych funkcjonalności, zdecydowały o wyborze właśnie tego rozwiązania – tłumaczy Zbigniew Koplin z Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piątnicy.

  Co warto podkreślić, wydajność magazynu wzrosła powyżej zakładanej wartości. Przyczyniło się to do realnych oszczędności finansowych. Jesteśmy w pełni zadowoleni z wdrożenia i jego efektów oraz współpracy z IBCS Poland.

  Zgodnie z założeniami, poprawiła się ergonomia pracy, zmniejszyła się liczba błędów, a procesy magazynowe zostały zoptymalizowane. Technologia pick-by-voice przyczyniła się również do przyspieszenia zbiórki i etapu wydania towarów, a także do wzrostu wydajności i efektywności kompletacji.

  System jest scentralizowany i łatwo zarządzać nim z jednego miejsca. Generuje on nie tylko oszczędność środków, ale również oszczędność czasu – wcześniej wydruk ręczny wykonywany był przez pracowników i operatorów wszystkich stanowisk. (…) Uniwersalna architektura znacznie skróciła czas przestojów, ułatwia prace serwisowe i dodatkowo w dużej mierze wyeliminowała ludzkie błędy.