IBCS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „ibcsDock/ibcsCloud: zautomatyzowany system rejestracji przepływu towarów w magazynie”.

Zobacz więcej

Aktualności

Konferencja „Inteligentny Magazyn: poznaj trendy które kształtują przyszłość logistyki”

Konferencja „Inteligentny Magazyn: poznaj trendy które kształtują przyszłość logistyki”

IBCS Poland wraz z partnerami Zebra Technologies, Extreme Networks i Loftware NiceLabel zapraszają na konferencję "Magazyn Nowych Wyzwań 2022".

Komputer mobilny Zebra MC9400/MC9450

Komputer mobilny Zebra MC9400/MC9450

Osiągnij wyższy poziom efektywności i niezawodności dzięki najnowszym modelom ręcznych komputerów mobilnych z rodziny MC9400/MC9450. Stanowią one kolejny krok w ewolucji renomowanej serii MC9000, oferując większą moc, zaawansowane funkcje skanowania oraz najnowsze technologie komunikacyjne – Wi-Fi 6E i 5G. Ponad pięć milionów urządzeń z serii MC9000 przyczyniło się do usprawnienia pracy w najtrudniejszych warunkach, obejmując…

Ultrawytrzymałe stacjonarne czytniki RFID – FXR90

Ultrawytrzymałe stacjonarne czytniki RFID – FXR90

Ultrawytrzymałe czytniki stacjonarne FXR90 umożliwiają pracownikom w wielu wymagających środowiskach przemysłowych i zewnętrznych skuteczniejsze śledzenie zasobów. Dzięki opcjom bezprzewodowej transmisji typu backhaul i zintegrowanej antenie RFID te wszechstronne czytniki zapewniają wysoką wydajność, lepszą łączność i łatwiejsze wdrożenie nawet w najtrudniejszych warunkach. Cechy czytnika FXR90 • Ultra wytrzymała konstrukcja — odporna na ekstremalne warunki pogodowe i…

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku, pragniemy serdecznie podziękować za zaufanie i wspólny czas spędzony w mijającym roku. Niech te magiczne chwile będą pełne radości, spokoju i miłości, a Nowy Rok przyniesie wiele sukcesów, spełnienia marzeń i zdrowia.

Technologia GPS – nowość rozwiązania ibcsTracker

Technologia GPS – nowość rozwiązania ibcsTracker

ibcsTracker przeznaczony jest do śledzenia opakowań zwrotnych lub zasobów zwrotnych wysyłanych z towarem tj., np. elementy zabezpieczające w oparciu o rozwiązanie działające w chmurze. Od pewnego czasu system ten został wzbogacony o technologię GPS do śledzenia lokalizacji zasobów. Pozwala to na monitorowanie lokalizacji zasobów w czasie rzeczywistym bez konieczności rejestracji opcji wydania lub zwrotów. Dzięki…

Pobierz multimedialny przewodnik: Roboty mobilne w produkcji i logistyce

Pobierz multimedialny przewodnik: Roboty mobilne w produkcji i logistyce

Roboty mobilne to autonomiczne lub zdalnie sterowane urządzenia, które mogą poruszać się w przestrzeni, wykonywać określone zdania i interakcje z otoczeniem. Mogą poruszać się po różnych rodzajach terenu, takich jak nawierzchnia lądowa, woda, powietrze, a nawet przestrzeń kosmiczna. Są szeroko wykorzystywane w wielu dziedzinach m.in.: przemyśle, produkcji, logistyce, medycynie czy rolnictwie.

Wsparcie klienta w zintegrowanych systemach logistycznych: Przewaga konkurencyjna

Wsparcie klienta w zintegrowanych systemach logistycznych: Przewaga konkurencyjna

Chcesz zdobyć przewagę nad konkurencją i szybciej realizować swoje zamówienia? Wspomagaj się zintegrowanym systemem logistycznym. Nowe technologie to najlepszy sposób na szybkie sortowanie, pakowanie i dostarczanie przesyłek. Sprawdź, jakie narzędzia podwyższą standard obsługi klienta w Twojej firmie. Systemy logistyczne a obsługa klienta Co wpływa na opinię konsumentów? Osoby oczekujące dostawy towaru szczególną uwagę zwracają na…

Zarządzanie łańcuchem dostaw w zintegrowanym systemie logistycznym

Zarządzanie łańcuchem dostaw w zintegrowanym systemie logistycznym

Na czym polega nowoczesne zarządzanie łańcuchem dostaw? Poznaj najnowsze technologie, które przydają się do planowania i monitorowania dystrybucji towarów. Sprawdź, jakie funkcje ma zintegrowany system logistyczny. Podpowiadamy, co obniża koszty obsługi magazynu i podnosi wydajność sortowania oraz wysyłki paczek. Optymalizacja łańcucha dostaw Współcześni przedsiębiorcy mają do wyboru wiele ciekawych rozwiązań technologicznych. Jednym z nich jest…

Automatyzacja w logistyce: Nowe możliwości dzięki systemom integracyjnym

Automatyzacja w logistyce: Nowe możliwości dzięki systemom integracyjnym

Chcesz zmodernizować procesy logistyczne w swojej firmie? Postaw na ich automatyzację. Sprawdź, jakie możliwości dają współczesne systemy integracyjne. Dzięki nim zarządzanie transportem, monitorowanie magazynu i przetwarzanie dokumentów stanie się łatwiejsze. Wykorzystaj nowoczesne technologie i miej pełną kontrolę nad łańcuchem dostaw. Jak zautomatyzować procesy logistyczne? Wdrożenie automatyzacji procesów powinno rozpocząć się od analizy potrzeb danego biznesu….

E-commerce i zintegrowane systemy logistyczne: Kluczowe elementy sukcesu

E-commerce i zintegrowane systemy logistyczne: Kluczowe elementy sukcesu

Coraz więcej osób decyduje się na zakup produktów przez Internet. To duża szansa dla Twojej firmy. Nie przegap jej i postaw na zintegrowany system logistyczny, który ułatwi Ci sprawną realizację zamówień. Przekonaj się, do czego warto wykorzystać nowoczesne oprogramowanie. Podpowiadamy, jak osiągnąć sukces w e-commerce. Systemy obsługi e-commerce Przedsiębiorcy zajmujący się sprzedażą internetową muszą koordynować…

Zalety zintegrowanych systemów logistycznych dla przedsiębiorstw

Zalety zintegrowanych systemów logistycznych dla przedsiębiorstw

Jak nowe technologie ułatwiają zarządzanie dostawami i magazynem? Dowiedz się wszystkiego, co ważne na ten temat! Sprawdź, jakie zalety mają zintegrowane systemy logistyczne. Wyjaśniamy, co ułatwia kontrolę przepływu towarów. Postaw na nowoczesne oprogramowanie, które wspiera działanie biznesu. Dzięki niemu odciążysz swoich pracowników i obniżysz koszty pracy. Integracja systemów logistycznych Trudno wyobrazić sobie działanie magazynu bez…

[Interaktywne warsztaty] RTLS Lunch & Learn

[Interaktywne warsztaty] RTLS Lunch & Learn

Zapraszamy na interaktywne warsztaty RTLS Lunch & Learn do Warszawy [24.10] i Wrześni [25.10].

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami na temat naszej firmy. W tym miejscu prezentujemy najświeższe aktualności dotyczące działalności, oferty czy współpracy z partnerami. Zależy nam na tym, aby klienci mieli w nie stały wgląd i wiedzieli, że prowadzimy aktywność na wielu polach i cały czas się rozwijamy, dostarczając coraz lepsze i bardziej zaawansowane rozwiązania. Wśród nich m.in. zintegrowane systemy logistyczne, magazynowe, służące do identyfikacji, a także etykiety RFID czy elementy tworzące oznakowanie przestrzeni, których wdrożenie i modernizację oferujemy.

Najnowsze informacje na temat naszej aktywności

Pozostajemy otwarci na potrzeby klientów i wyzwania rynkowe, więc regularnie bierzemy udział w branżowych targach i konferencjach, o których można poczytać właśnie na stronie z aktualnościami. W tym miejscu publikujemy informacje dotyczące naszego uczestnictwa w różnego rodzaju wydarzeniach o zasięgu zarówno krajowym, jak i międzynarodowym. W ich trakcie z przyjemnością prezentujemy nasze rozwiązania, których wdrożenie i modernizację oferujemy. Zintegrowane systemy logistyczne i identyfikacji, etykiety RFID czy oznakowanie magazynów to niektóre z nich.

W dziale zawierającym aktualności o naszej firmie udostępniamy również wiadomości na temat oferty. Włączając do niej nowe urządzenia, oprogramowanie i innego typu rozwiązania, natychmiast informujemy o tym klientów na stronie WWW. Można tu znaleźć informacje również na temat specyfikacji, przeznaczenia i działania naszych produktów. Wdrożenia i modernizacja systemów logistycznych, magazynowych czy identyfikacji obejmujące takie elementy jak np. etykieta RFID i oznakowanie magazynów nie mają przed nami tajemnic!

Garść wartościowej wiedzy i najnowszych informacji z branży

Pozostajemy na bieżąco z wiadomościami z branży. Cały czas się doszkalamy, poszukujemy nowych metod i narzędzi, pozyskujemy wiedzę i z przyjemnością dzielimy się nią w tej sekcji z aktualnościami. Omawiamy w niej m.in. najnowsze raporty i przedstawiamy najważniejsze informacje z nich pozyskane, a także tworzymy je własnymi siłami we współpracy z zaufanymi partnerami. Również w ten sposób udowadniamy, że takie zagadnienia jak system magazynowy czy identyfikacji, zintegrowane rozwiązania logistyczne, etykiety RFID czy oznakowanie przestrzeni to nasza specjalność!

W dziale aktualności udostępniamy sprawdzone i rzetelne wiadomości dotyczące szans rozwojowych dla firm z bliskich nam branż. Podpowiadamy, jak pozyskiwać środki na inwestycje, jak starać się o dofinansowania i jak zaplanować wdrożenie czy modernizację systemów logistycznych, magazynowych, identyfikacji. Wyjaśniamy, w jaki sposób wnioskować o środki, z których można dotować inwestycje w etykiety RFID czy nowoczesne oznakowanie magazynów.

Staramy się wnosić do branży wartość dodaną i korzystamy w tym celu z różnych metod – należą do nich m.in. warsztaty. W ramach współpracy z naszymi partnerami podejmujemy się organizacji wydarzeń, w których trakcie przekazujemy wiedzę, doświadczenie i wartościowe materiały na temat szeroko pojętej branży logistycznej oraz wykorzystania nowoczesnych rozwiązań w działalności z tego obszaru. Zależy nam na tym, żeby jak najbardziej szerzyć wiedzę obejmującą m.in. zintegrowane systemy logistyczne czy służące do identyfikacji (np. etykiety RFID) albo oznakowania magazynów. Ich wdrożeniem i modernizacją zajmujemy się na co dzień, dlatego jesteśmy przekonani, że nasze warsztaty są wartościowe i przynoszą uczestnikom wymierne korzyści.