IBCS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „ibcsDock/ibcsCloud: zautomatyzowany system rejestracji przepływu towarów w magazynie”.

Zobacz więcej

Aktualności

[WEBINAR] System głosowy w optymalizacji procesów magazynowych i produkcyjnych

[WEBINAR] System głosowy w optymalizacji procesów magazynowych i produkcyjnych

Weź udział w naszym webinarze i dowiedz się jak dzięki systemom głosowym możesz podnieść wydajność swojego przedsiębiorstwa. Zarejestruj się!

Jak zwiększyć wydajność etykietowania produktów? Poznaj rozwiązania, które usprawnią ten proces.

Jak zwiększyć wydajność etykietowania produktów? Poznaj rozwiązania, które usprawnią ten proces.

Niska wydajność etykietowania, precyzja i tempo etykietowania mają swoje przyczyny w braku systemowego podejścia. Ryzyko błędów i niskiej jakości wydruku jest bardzo duże. Sprawdź jak możesz zautomatyzować proces etykietowania.

Jak dobrać materiały eksploatacyjne do sprzętu drukującego, żeby uniknąć podstawowych błędów?

Jak dobrać materiały eksploatacyjne do sprzętu drukującego, żeby uniknąć podstawowych błędów?

Szeroki wybór dostępnych na rynku etykiet to zarówno udogodnienie, jak i zagrożenie – jeśli materiały eksploatacyjne nie zostaną właściwie dobrane, jakość druku nie będzie zadowalająca. Jak tego uniknąć? Poznaj najczęściej popełniane błędy i polecane rozwiązania.

[WEBINAR] Wykorzystanie technologii automatycznych aplikatorów etykiet dla produkcji i logistyki

[WEBINAR] Wykorzystanie technologii automatycznych aplikatorów etykiet dla produkcji i logistyki

Dowiedz się jak wykorzystać technologię automatycznych aplikatorów etykiet dla produkcji i logistyki. Poznaj rozwiązania bazujące na kodach 1D/2D oraz RFID. Zarejestruj się!

Bezpłatne testy systemu do śledzenia zasobów zwrotnych ibcsTracker!

Bezpłatne testy systemu do śledzenia zasobów zwrotnych ibcsTracker!

Dowiedz się jak w prosty sposób monitorować zasoby zwrotne. Skorzystaj z bezpłatnego okresu próbnego i sprawdź czy system ibcsTracker jest dla Ciebie.

Znaczenie KPI w logistyce. Jak określić wydajność procesów w magazynie?

Znaczenie KPI w logistyce. Jak określić wydajność procesów w magazynie?

Analiza wskaźników KPI w logistyce pozwala zwiększyć wydajność procesów biznesowych i poprawić wynik finansowy firmy. Dowiedz się o nich więcej!

Najczęstsze błędy w kompletacji dostaw

Najczęstsze błędy w kompletacji dostaw

Prawidłowy proces kompletacji w magazynie pozwala zminimalizować ryzyko błędu i niezadowolenia klienta. Przeczytaj, jak usprawnić proces kompletacji.

Na czym polega optymalizacja procesów magazynowych?

Na czym polega optymalizacja procesów magazynowych?

Optymalizacja procesów magazynowych to sposób na zwiększenie wydajności i efektywności firmy. Przeczytaj, jak usprawnić pracę magazynu i logistyki.

Konferencja „Inteligentny Magazyn: poznaj trendy które kształtują przyszłość logistyki”

Konferencja „Inteligentny Magazyn: poznaj trendy które kształtują przyszłość logistyki”

IBCS Poland wraz z partnerami Zebra Technologies, Extreme Networks i Loftware NiceLabel zapraszają na konferencję "Magazyn Nowych Wyzwań 2022".

Komputer mobilny Zebra MC9400/MC9450

Komputer mobilny Zebra MC9400/MC9450

Osiągnij wyższy poziom efektywności i niezawodności dzięki najnowszym modelom ręcznych komputerów mobilnych z rodziny MC9400/MC9450. Stanowią one kolejny krok w ewolucji renomowanej serii MC9000, oferując większą moc, zaawansowane funkcje skanowania oraz najnowsze technologie komunikacyjne – Wi-Fi 6E i 5G. Ponad pięć milionów urządzeń z serii MC9000 przyczyniło się do usprawnienia pracy w najtrudniejszych warunkach, obejmując…

Ultrawytrzymałe stacjonarne czytniki RFID – FXR90

Ultrawytrzymałe stacjonarne czytniki RFID – FXR90

Ultrawytrzymałe czytniki stacjonarne FXR90 umożliwiają pracownikom w wielu wymagających środowiskach przemysłowych i zewnętrznych skuteczniejsze śledzenie zasobów. Dzięki opcjom bezprzewodowej transmisji typu backhaul i zintegrowanej antenie RFID te wszechstronne czytniki zapewniają wysoką wydajność, lepszą łączność i łatwiejsze wdrożenie nawet w najtrudniejszych warunkach. Cechy czytnika FXR90 • Ultra wytrzymała konstrukcja — odporna na ekstremalne warunki pogodowe i…

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku, pragniemy serdecznie podziękować za zaufanie i wspólny czas spędzony w mijającym roku. Niech te magiczne chwile będą pełne radości, spokoju i miłości, a Nowy Rok przyniesie wiele sukcesów, spełnienia marzeń i zdrowia.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami na temat naszej firmy. W tym miejscu prezentujemy najświeższe aktualności dotyczące działalności, oferty czy współpracy z partnerami. Zależy nam na tym, aby klienci mieli w nie stały wgląd i wiedzieli, że prowadzimy aktywność na wielu polach i cały czas się rozwijamy, dostarczając coraz lepsze i bardziej zaawansowane rozwiązania. Wśród nich m.in. zintegrowane systemy logistyczne, magazynowe, służące do identyfikacji, a także etykiety RFID czy elementy tworzące oznakowanie przestrzeni, których wdrożenie i modernizację oferujemy.

Najnowsze informacje na temat naszej aktywności

Pozostajemy otwarci na potrzeby klientów i wyzwania rynkowe, więc regularnie bierzemy udział w branżowych targach i konferencjach, o których można poczytać właśnie na stronie z aktualnościami. W tym miejscu publikujemy informacje dotyczące naszego uczestnictwa w różnego rodzaju wydarzeniach o zasięgu zarówno krajowym, jak i międzynarodowym. W ich trakcie z przyjemnością prezentujemy nasze rozwiązania, których wdrożenie i modernizację oferujemy. Zintegrowane systemy logistyczne i identyfikacji, etykiety RFID czy oznakowanie magazynów to niektóre z nich.

W dziale zawierającym aktualności o naszej firmie udostępniamy również wiadomości na temat oferty. Włączając do niej nowe urządzenia, oprogramowanie i innego typu rozwiązania, natychmiast informujemy o tym klientów na stronie WWW. Można tu znaleźć informacje również na temat specyfikacji, przeznaczenia i działania naszych produktów. Wdrożenia i modernizacja systemów logistycznych, magazynowych czy identyfikacji obejmujące takie elementy jak np. etykieta RFID i oznakowanie magazynów nie mają przed nami tajemnic!

Garść wartościowej wiedzy i najnowszych informacji z branży

Pozostajemy na bieżąco z wiadomościami z branży. Cały czas się doszkalamy, poszukujemy nowych metod i narzędzi, pozyskujemy wiedzę i z przyjemnością dzielimy się nią w tej sekcji z aktualnościami. Omawiamy w niej m.in. najnowsze raporty i przedstawiamy najważniejsze informacje z nich pozyskane, a także tworzymy je własnymi siłami we współpracy z zaufanymi partnerami. Również w ten sposób udowadniamy, że takie zagadnienia jak system magazynowy czy identyfikacji, zintegrowane rozwiązania logistyczne, etykiety RFID czy oznakowanie przestrzeni to nasza specjalność!

W dziale aktualności udostępniamy sprawdzone i rzetelne wiadomości dotyczące szans rozwojowych dla firm z bliskich nam branż. Podpowiadamy, jak pozyskiwać środki na inwestycje, jak starać się o dofinansowania i jak zaplanować wdrożenie czy modernizację systemów logistycznych, magazynowych, identyfikacji. Wyjaśniamy, w jaki sposób wnioskować o środki, z których można dotować inwestycje w etykiety RFID czy nowoczesne oznakowanie magazynów.

Staramy się wnosić do branży wartość dodaną i korzystamy w tym celu z różnych metod – należą do nich m.in. warsztaty. W ramach współpracy z naszymi partnerami podejmujemy się organizacji wydarzeń, w których trakcie przekazujemy wiedzę, doświadczenie i wartościowe materiały na temat szeroko pojętej branży logistycznej oraz wykorzystania nowoczesnych rozwiązań w działalności z tego obszaru. Zależy nam na tym, żeby jak najbardziej szerzyć wiedzę obejmującą m.in. zintegrowane systemy logistyczne czy służące do identyfikacji (np. etykiety RFID) albo oznakowania magazynów. Ich wdrożeniem i modernizacją zajmujemy się na co dzień, dlatego jesteśmy przekonani, że nasze warsztaty są wartościowe i przynoszą uczestnikom wymierne korzyści.