IBCS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „ibcsDock/ibcsCloud: zautomatyzowany system rejestracji przepływu towarów w magazynie”.

Zobacz więcej

Aktualności

[Interaktywne warsztaty] RTLS Lunch & Learn

[Interaktywne warsztaty] RTLS Lunch & Learn

Zapraszamy na interaktywne warsztaty RTLS Lunch & Learn do Warszawy [24.10] i Wrześni [25.10].

Nagrania z webinarów

Nagrania z webinarów

Pobierz nagrania z naszych webinarów.

Drukarki Brother: ergonomiczne i wydajne rozwiązania dla Twojego biznesu

Drukarki Brother: ergonomiczne i wydajne rozwiązania dla Twojego biznesu

Szukasz narzędzi, aby podnieść standard i produktywność pracy w Twojej firmie? Wybierz drukarki Brothera – OBOWIĄZKOWE gdy potrzebujesz drukować szybko, wysokiej jakości i w dowolnym rozmiarze!

Nowość od SATO. Dlaczego warto wypróbować drukarkę CL4NX Plus?

Nowość od SATO. Dlaczego warto wypróbować drukarkę CL4NX Plus?

Jeśli szukasz przemysłowej drukarki etykiet, która pozwoli Ci zoptymalizować precyzję druku i zwiększyć prędkość drukowania sprawdź czterocalowy model CL4NX Plus od SATO.

[Raport 2023] Potrzeby nowoczesnego handlu i dystrybucji FMCG

[Raport 2023] Potrzeby nowoczesnego handlu i dystrybucji FMCG

Pobierz raport nt. potrzeb nowoczesnego handlu i dystrybucji FMCG z perspektywy producentów.

Demo ShowRoom z rozwiązaniami lokalizacyjnymi RTLS – zapraszamy!

Demo ShowRoom z rozwiązaniami lokalizacyjnymi RTLS – zapraszamy!

Chcesz dowiedzieć się więcej o technologii RTLS oraz na żywo zobaczyć działanie naszych rozwiązań? Zapraszamy do demo show roomu w Nowym Sączu.

Dofinansowanie dla przedsiębiorstw

Dofinansowanie dla przedsiębiorstw

Pobierz bezpłatny materiał i dowiedz się jak pozyskać dotacje na automatyzację, cyfryzację czy robotyzację swojego biznesu.

[Sieć WLAN] Pobierz multimedialny przewodnik po sieci bezprzewodowej

[Sieć WLAN] Pobierz multimedialny przewodnik po sieci bezprzewodowej

Jak przygotować się do wdrożenia sieci WLAN, żeby sprostała wszystkim oczekiwaniom? Pobierz multimedialny materiał i dowiedz się więcej.

SATO – Drukarki znaczników RFID S84-ex i S86-ex

SATO – Drukarki znaczników RFID S84-ex i S86-ex

4- i 6-calowe urządzenia wyposażone w moduł RFID, pozwalają na drukowanie tekstu i kodów kreskowych na powierzchni tagów RFID i etykiet.

SATO – drukarki termiczne PW2NX i PW4NX

SATO – drukarki termiczne PW2NX i PW4NX

Dzięki tym lekkim i ergonomicznym urządzeniom mobilnym możesz drukować wysokiej jakości etykiety i paragony w dowolnym miejscu i czasie.

Urządzenie pomiarowo – skanujące Cubetape C200

Urządzenie pomiarowo – skanujące Cubetape C200

Wszechstronne urządzenie Cubetape C200 zapewnia zintegrowane skanowanie i pomiar objętościowy dla przesyłek drobnicowych (LTL).

Drukarki mobilne ZQ600 Plus i ZQ300 Plus

Drukarki mobilne ZQ600 Plus i ZQ300 Plus

Poka-Yoke (z ang. „mistake-proofing”) to metodyka działania mająca zabezpieczyć organizację przed błędami ludzkimi.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami na temat naszej firmy. W tym miejscu prezentujemy najświeższe aktualności dotyczące działalności, oferty czy współpracy z partnerami. Zależy nam na tym, aby klienci mieli w nie stały wgląd i wiedzieli, że prowadzimy aktywność na wielu polach i cały czas się rozwijamy, dostarczając coraz lepsze i bardziej zaawansowane rozwiązania. Wśród nich m.in. zintegrowane systemy logistyczne, magazynowe, służące do identyfikacji, a także etykiety RFID czy elementy tworzące oznakowanie przestrzeni, których wdrożenie i modernizację oferujemy.

Najnowsze informacje na temat naszej aktywności

Pozostajemy otwarci na potrzeby klientów i wyzwania rynkowe, więc regularnie bierzemy udział w branżowych targach i konferencjach, o których można poczytać właśnie na stronie z aktualnościami. W tym miejscu publikujemy informacje dotyczące naszego uczestnictwa w różnego rodzaju wydarzeniach o zasięgu zarówno krajowym, jak i międzynarodowym. W ich trakcie z przyjemnością prezentujemy nasze rozwiązania, których wdrożenie i modernizację oferujemy. Zintegrowane systemy logistyczne i identyfikacji, etykiety RFID czy oznakowanie magazynów to niektóre z nich.

W dziale zawierającym aktualności o naszej firmie udostępniamy również wiadomości na temat oferty. Włączając do niej nowe urządzenia, oprogramowanie i innego typu rozwiązania, natychmiast informujemy o tym klientów na stronie WWW. Można tu znaleźć informacje również na temat specyfikacji, przeznaczenia i działania naszych produktów. Wdrożenia i modernizacja systemów logistycznych, magazynowych czy identyfikacji obejmujące takie elementy jak np. etykieta RFID i oznakowanie magazynów nie mają przed nami tajemnic!

Garść wartościowej wiedzy i najnowszych informacji z branży

Pozostajemy na bieżąco z wiadomościami z branży. Cały czas się doszkalamy, poszukujemy nowych metod i narzędzi, pozyskujemy wiedzę i z przyjemnością dzielimy się nią w tej sekcji z aktualnościami. Omawiamy w niej m.in. najnowsze raporty i przedstawiamy najważniejsze informacje z nich pozyskane, a także tworzymy je własnymi siłami we współpracy z zaufanymi partnerami. Również w ten sposób udowadniamy, że takie zagadnienia jak system magazynowy czy identyfikacji, zintegrowane rozwiązania logistyczne, etykiety RFID czy oznakowanie przestrzeni to nasza specjalność!

W dziale aktualności udostępniamy sprawdzone i rzetelne wiadomości dotyczące szans rozwojowych dla firm z bliskich nam branż. Podpowiadamy, jak pozyskiwać środki na inwestycje, jak starać się o dofinansowania i jak zaplanować wdrożenie czy modernizację systemów logistycznych, magazynowych, identyfikacji. Wyjaśniamy, w jaki sposób wnioskować o środki, z których można dotować inwestycje w etykiety RFID czy nowoczesne oznakowanie magazynów.

Staramy się wnosić do branży wartość dodaną i korzystamy w tym celu z różnych metod – należą do nich m.in. warsztaty. W ramach współpracy z naszymi partnerami podejmujemy się organizacji wydarzeń, w których trakcie przekazujemy wiedzę, doświadczenie i wartościowe materiały na temat szeroko pojętej branży logistycznej oraz wykorzystania nowoczesnych rozwiązań w działalności z tego obszaru. Zależy nam na tym, żeby jak najbardziej szerzyć wiedzę obejmującą m.in. zintegrowane systemy logistyczne czy służące do identyfikacji (np. etykiety RFID) albo oznakowania magazynów. Ich wdrożeniem i modernizacją zajmujemy się na co dzień, dlatego jesteśmy przekonani, że nasze warsztaty są wartościowe i przynoszą uczestnikom wymierne korzyści.