IBCS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „ibcsDock/ibcsCloud: zautomatyzowany system rejestracji przepływu towarów w magazynie”.

Zobacz więcej

Roboty AMR

Sprzęt podnoszący wydajność, niezawodność i bezpieczeństwo logistyki na najwyższy poziom. Zautomatyzuj transport w najkorzystniejszy sposób. Wybierz nowoczesne, wydajne i elastyczne roboty autonomiczne Fetch Robotics, które działają w synchronizacji z systemami magazynowymi i same uczą się Twojego środowiska.

Chcesz uzyskać więcej informacji? Pobierz bezpłatny cyfrowy przewodnik ➡️LINK

Roboty autonomiczne AMR | Fetch robotics | - IBCS Poland - systemy logistyczne

Używasz robotów AGV i masz dość finansowania ograniczeń?

 • projektowania stałych ścieżek ruchu i utrzymywania ich ciągle w dobrym stanie,
 • czasochłonnego redukowania zadań do najprostszych algorytmów, z powodu słabo rozwiniętego oprogramowania,
 • zlecania kosztownych zmian w oprogramowaniu za każdym razem, kiedy chcesz zmienić rodzaj zadań dla kupionej już maszyny,
 • szukania po magazynie i odblokowywania robotów autonomicznych, które nagle stanęły, ponieważ na ich drodze postawiono przeszkodę i nie są w stanie skorygować toru jazdy,
 • kosztów przeprojektowywania ścieżek robotów i nowego oznakowania w razie reorganizacji magazynu.

Jeśli wolisz przekierować budżet z likwidacji tych problemów na lepsze cele, zainwestuj w roboty autonomiczne AMR.

  form-icon
  Masz pytania?
  Skontaktuj się z nami
  Imię i nazwisko*
  E-mail*
  Telefon*
  Wiadomość


  Co dla Twojej firmy oznacza zmiana technologii na AMR?

  • Szybko wprowadzisz sieć nowych maszyn do firmy. W ciągu dni lub nawet godzin, bez przygotowywania magazynu i malowania oznaczeń.
  • Robot autonomiczny sam uczy się stref pracy Wystarczy przeprowadzić mapowanie terenu. Dany model będzie używał całej dostępnej przestrzeni, inteligentnie omijając przeszkody, unikając zderzeń i konsekwentnie realizując swoje cele.
  • Zapewnisz sobie stałą efektywność przepływu towarów. Urządzenia nawigują na podstawie odczytów z kamer, sensorów i laserów. Zobaczysz na magazynie ruch inteligentny, płynny, sprawny i bezpieczny bez drobiazgowego programowania.
  • Zwiększysz wydajność i produktywność pracy w porównaniu do systemu AGV,
  • Dzięki różnorodności floty, zoptymalizujesz transport pod kątem zużycia energii i gabarytów maszyn transportujących, które muszą bezpiecznie mijać się w przestrzeni współdzielonej. Produkty, opakowania, palety pomiędzy 77 a 227kg – będą miały przydzielone odrębne rodzaje robotów autonomicznych, przystosowane do sprostania konkretnym zakresom zadań.
  • Sprawnie przekierujesz maszynę do nowego typu zleceń. Na graficznym interfejsie wybierzesz miejsce docelowe i bez zwłoki przydzielisz nową misję.
  • Szybko rozszerzysz możliwości urządzeń poza transport. Modele AMR mogą także zbierać informacje w obrębie magazynu, przeprowadzać inwentaryzacje, czy dezynfekcje lampami UV.
  • Zmieniasz układ magazynu? Wystarczy ponowne mapowanie i roboty autonomiczne wracają do pracy.

  Zastanawia Cię kwestia serwisu?

  Polityka serwisowa IBCS zorientowana jest na zabezpieczenie ciągłości Twoich procesów logistycznych. Dzięki elastycznym wariantom umów, możesz mieć dostęp do helpdesku nawet w trybie 24/7. Od konsultacji telefonicznej, po zdalne wsparcie administracyjne. W naprawach sprzętu Fetch Robotics rozszerzamy warunki producenta. Możesz liczyć na obsługę logistyczną, przywracanie oprogramowania, testy po naprawach i ponowne konfiguracje zgodnie z charakterystyką Twojego procesu logistycznego. Przekonaj się, że robot autonomiczny to dobre rozwiązanie! Sprawdź i wybierz swoje warunki serwisu

  Porozmawiaj z konsultantem

  Zaufali nam

  Do realizacji wdrożenia zgłosiło się wielu oferentów. Jednak zakres rozwiązania proponowanego przez IBCS Poland, a także dodatkowe elementy związane z monitorowaniem i zarządzaniem siecią w ramach tych funkcjonalności, zdecydowały o wyborze właśnie tego rozwiązania – tłumaczy Zbigniew Koplin z Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piątnicy.

  Co warto podkreślić, wydajność magazynu wzrosła powyżej zakładanej wartości. Przyczyniło się to do realnych oszczędności finansowych. Jesteśmy w pełni zadowoleni z wdrożenia i jego efektów oraz współpracy z IBCS Poland.

  Zgodnie z założeniami, poprawiła się ergonomia pracy, zmniejszyła się liczba błędów, a procesy magazynowe zostały zoptymalizowane. Technologia pick-by-voice przyczyniła się również do przyspieszenia zbiórki i etapu wydania towarów, a także do wzrostu wydajności i efektywności kompletacji.

  System jest scentralizowany i łatwo zarządzać nim z jednego miejsca. Generuje on nie tylko oszczędność środków, ale również oszczędność czasu – wcześniej wydruk ręczny wykonywany był przez pracowników i operatorów wszystkich stanowisk. (…) Uniwersalna architektura znacznie skróciła czas przestojów, ułatwia prace serwisowe i dodatkowo w dużej mierze wyeliminowała ludzkie błędy.