IBCS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „ibcsDock/ibcsCloud: zautomatyzowany system rejestracji przepływu towarów w magazynie”.

Zobacz więcej

Produkcja i druk etykiet

Elastyczne wsparcie zmiennych potrzeb logistycznych. Pewne i terminowe dostawy etykiet samoprzylepnych. Bez limitów – już od 1 sztuki.

Jak często szukasz odpowiedzi na te pytania?
 • Czy poradzimy sobie z przeciążeniem systemu logistycznego w tym sezonie?
 • Jakie jest ryzyko, że odbiorca odrzuci nowe dostawy produktów z powodu słabej jakości etykiet i obciąży nas kosztami?
 • Jak ograniczyć ryzyko reklamacji dużych partii towarów z powodu słabej jakości etykiet?
 • Jak ograniczyć czas zatrzymania produkcji w razie nagłego wyczerpania zapasów etykiet?
 • Jak zapobiec reklamacjom klientów, którzy wypowiadają umowę po jednej źle oznakowanej dostawie ?
 • Gdzie zamówić etykiety na małe partie towaru, skoro nasz obecny dostawca drukuje tylko duże zamówienia?
 • Jak poradzić sobie z nagłym dużym zamówieniem, kiedy nie mamy na nie przygotowanego zapasu etykiet?

 

Sprawdź, jak IBCS Poland może uwolnić Cię od tych dylematów.

Porozmawiaj z konsultantem

  form-icon
  Masz pytania?
  Skontaktuj się z nami
  Imię i nazwisko*
  E-mail*
  Telefon*
  Wiadomość
  Szukasz najlepszych rozwiązań?

  Uważaj na dostawców bez doświadczenia, którzy nie rozwiążą Twoich problemów do końca lub stworzą nowe. 

  1. Zmienna jakość partii etykiet w różnych dostawach będzie rzutować na sprawność magazynu i Twoje relacje z klientami.
  2. Brak analizy środowiska przed podpisaniem umowy grozi złym dobraniem materiałów i parametrów, a w konsekwencji – szybszym zniszczeniem etykiet, komplikacjami, pomyłkami i opóźnieniami.
  3. Próba przeprowadzenia testów materiałów we własnym zakresie, zmusza do wstrzymania wdrożenia na miesiące bądź lata, aby najpierw zaobserwować odporność i proces starzenia się danego typu etykiety w Twoich warunkach magazynowych.
  4. Zakładanie, że można uwierzyć dostawcy na słowo, może się skończyć ilością problemów zbliżoną do skali wdrożenia etykiet.
  5. Skupienie na redukcji ceny to ryzyko straty pieniędzy. Nietrwałe i nieczytelne etykiety spowodują konieczność wymiany w niedalekiej przyszłości.
  6. Brak szansy na szybkie dostawy oznacza brak wsparcia w kryzysowych sytuacjach.
  7. Brak dostępu do produkcji niskonakładowej, np. dla próbnych i testowych partii produktów, zmusi Cię do poszukiwań dodatkowych dostawców.

  Wybierz dostawcę elastycznego i kompleksowego. To jeden numer telefonu w razie każdego wyzwania czy problemu. 

   

  Nasze umowy nie opierają się na prostych zapytaniach ofertowych. Dobieramy etykiety precyzyjnie, na podstawie:

  • bezpłatnych testów laboratoryjnych z odtworzeniem warunków środowiska docelowego. W tym symulację starzenia czy obecności chemikaliów.
  • bazy tysięcy materiałów na niemal każdą powierzchnię. Dysponujemy zapleczem kompetencyjnym i materiałowym spółek IBCS Group z Europy Środkowej oraz dostępnym w ramach aliansu IBCS SPICA. Nasze doświadczenie to Twoje bezpieczeństwo i zgodność z międzynarodowymi normami.
  • Twojej oceny bezpłatnych próbek testowych przed wdrożeniem.

  Dzięki temu potrafimy wskazać i uzasadnić najlepszy wybór materiału dla zadanych wymagań. Ponadto, otrzymasz do oceny próbkę każdej etykiety, która ma być zastosowana w Twoim magazynie.

  Potrzebujesz niezawodnego dostawcy etykiet dla Twojego biznesu? Sprawdź naszą ofertę zakresie etykiet i taśm barwiących

   

  W IBCS Poland możesz liczyć na ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Zaoszczędzisz czas i zredukujesz ryzyko dzięki  naszym kompetencjom.

  • Szybka orientacja w środowisku danego magazynu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu  potrafimy ocenić przydatność konkretnych materiałów w danym miejscu i zredukować poszukiwania najlepszego rozwiązania. Często rozwiewając złudzenia i wątpliwości klienta.
  • Profesjonalne doradztwo w partnerskim stylu. Indywidualnie podchodzimy do każdego obiektu. Uważnie słuchamy Twoich spostrzeżeń. Zwracamy szczególną uwagę na:
   • metodę współpracy Twojego zespołu,
   • ilość i rodzaj asortymentu w Twoim magazynie,
   • warunki przechowywania,
   • wysokość składowania,
   • oczekiwanej żywotności etykiety.
  • Analiza oczekiwań Twoich klientów w zakresie etykiet. Dopasowujemy parametry do wymagań na Twoim odcinku łańcucha dostaw. Dobierzemy najbardziej optymalne propozycje. Wyeliminujemy ryzyko kar umownych i zwrotu towaru nawet przez wyjątkowo restrykcyjnych odbiorców.
  • Kompleksowe podejście do wdrożeń.  Naszym celem jest maksymalizowanie wydajności i niezawodności całego systemu logistyki w Twojej firmie – dzisiaj oraz w miarę jej rozwoju. Rozmawiamy z pracownikami różnych szczebli, aby gruntownie poznać potrzeby firmy. Dopasujemy sposób wdrożenia systemu etykiet i kodów kreskowych. Ponadto, zarekomendujemy, dostarczymy i wdrożymy rozwiązania wspierające Twój biznes. Przykłady:
   • oprogramowanie WMS do zarządzania magazynem,
   • oprogramowanie do zarządzania wydrukiem etykiet,
   • wydajne i wytrzymałe drukarki etykiet,
   • nowoczesne skanery kodów kreskowych o zasięgu do 15 m,
   • materiały eksploatacyjne,
   • profesjonalne szkolenia, które wyeliminują luki kompetencyjne.
  • Szybki dostęp do rozwiązań nietypowych problemów z obszaru łańcucha dostaw, dzięki bogatej bazie studiów przypadków i gotowych rozwiązań zagranicznych, wypracowanych w społeczności integratorów IBCS Group (Czechy, Słowacja, Węgry, Bułgaria). Autonomia każdej z naszych firm siostrzanych oznacza stałe wzbogacanie metod rozwiązywania problemów klientów i wymianę doświadczeń.

   

  Porozmawiaj z konsultantem
  Przez cały okres współpracy możesz liczyć na:
  • Stałą, najwyższą jakość produktów. Korzystamy tylko z pewnych, sprawdzonych źródeł materiałów, które zasłużyły na zaufanie w poprzednich projektach. Trwałość etykiet, w zależności od ich rodzaju, może sięgać nawet kilkunastu lat.
  • Szybki wydruk krótkich serii etykiet, dzięki naszemu parkowi maszyn różnej wielkości, nie ma limitów wielkości zamówień.
  • Krótkie terminy realizacji (od kilku godzin do jednej doby) w sytuacjach kryzysowych. W tym uruchomienie dodatkowego druku w weekend lub po godzinach pracy, aby zabezpieczyć nagły przypływ zamówień w Twojej firmie lub złagodzić skutki przeoczenia braku etykiet.
  • Najwyższe standardy jakości. Posiadamy certyfikat ISO 9001:2015 oraz certyfikat FSC.

  Potrzebujesz wiedzieć więcej?

  Jeśli brakuje tu informacji, których potrzebujesz, skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

  Porozmawiaj z konsultantem
  Zaufali nam

  Do realizacji wdrożenia zgłosiło się wielu oferentów. Jednak zakres rozwiązania proponowanego przez IBCS Poland, a także dodatkowe elementy związane z monitorowaniem i zarządzaniem siecią w ramach tych funkcjonalności, zdecydowały o wyborze właśnie tego rozwiązania – tłumaczy Zbigniew Koplin z Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piątnicy.

  Co warto podkreślić, wydajność magazynu wzrosła powyżej zakładanej wartości. Przyczyniło się to do realnych oszczędności finansowych. Jesteśmy w pełni zadowoleni z wdrożenia i jego efektów oraz współpracy z IBCS Poland.

  Zgodnie z założeniami, poprawiła się ergonomia pracy, zmniejszyła się liczba błędów, a procesy magazynowe zostały zoptymalizowane. Technologia pick-by-voice przyczyniła się również do przyspieszenia zbiórki i etapu wydania towarów, a także do wzrostu wydajności i efektywności kompletacji.

  System jest scentralizowany i łatwo zarządzać nim z jednego miejsca. Generuje on nie tylko oszczędność środków, ale również oszczędność czasu – wcześniej wydruk ręczny wykonywany był przez pracowników i operatorów wszystkich stanowisk. (…) Uniwersalna architektura znacznie skróciła czas przestojów, ułatwia prace serwisowe i dodatkowo w dużej mierze wyeliminowała ludzkie błędy.