IBCS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „ibcsDock/ibcsCloud: zautomatyzowany system rejestracji przepływu towarów w magazynie”.

Zobacz więcej

Realizacje

Rosti Poland

Rosti Poland

Dowiedz się, jak przyczyniliśmy się do optymalizacji procesów produkcyjnych i poprawy efektywności w Rosti Poland.

Universal Express Distribution

Universal Express Distribution

Zastosowanie systemu klasy WMS ibcsTiger, a także terminali Android Honeywell CK65 w firmie Odra Pak.

BEWA Sp. z o.o.

BEWA Sp. z o.o.

Zastosowanie systemu klasy WMS ibcsTiger, a także terminali Android Honeywell CK65 w firmie Odra Pak.

Konshurt Sp. z o. o.

Konshurt Sp. z o. o.

Zastosowanie technologii pick-by-voice oraz systemu WMS ibcsTiger w firmie Konshurt Sp. z o. o.

Odra Pak

Odra Pak

Zastosowanie systemu klasy WMS ibcsTiger, a także terminali Android Honeywell CK65 w firmie Odra Pak.

BASCO 2

BASCO 2

Wdrożenie WMS ibcsTiger w hurtowni. Czyli jak usprawnić procesy logistyczne w firmie?

Roleski

Roleski

NiceLabel Management System (LMS) w firmie Roleski.

OSM w Piątnicy

OSM w Piątnicy

Na drodze do poprawy bezpieczeństwa i zwiększenia ruchu w sieci.

Syzan Metal

Syzan Metal

Wdrożenie systemu ibcsSmartCam w firmie Syzan Metal – zautomatyzowana rejestracja i archiwizacja

DB Schenker

DB Schenker

Dostawa i kofiguracja 2000 terminali Motorola MC95 do obsługi przesyłek drobnicowych.

DROP S.A.

DROP S.A.

Wdrożenie systemu ibcsDragon do rejestracji operacji produkcyjnych i magazynowych w miejscu ich realizacji

Raben Logistics Polska

Raben Logistics Polska

System głosowy w magazynie Raben Logistics.

Van Pur S.A.

Van Pur S.A.

Oznakowanie miejsc składowania w magazynach browaru.

Sokołów S.A.

Sokołów S.A.

Mobilna obsługa systemu ERP za pomocą terminali przenośnych.

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka

Kompletacja na najwyższym poziomie – ibcsVoice w zakładach Śnieżka.

Alma Alpinex SA

Alma Alpinex SA

Wdrożenie systemu głosowego do kompletacji ibcsVoice.

Wysoką jakość usług świadczonych przez naszą firmę potwierdzają przede wszystkim wykonane dotychczas realizacje. Jesteśmy dumni, że mieliśmy szansę i możliwość współpracy z tak renomowanymi partnerami jak marki znajdujące się w prezentowanym portfolio. To ono najlepiej dowodzi, że potrafimy stanąć na wysokości zadania nawet przy najbardziej wymagających wdrożeniach i modernizacjach. Mamy nadzieję, że również Ty dołączysz do grona klientów, zlecając nam systemy logistyczne, identyfikacji (m.in. etykieta RFID), magazynowe czy wykonanie oznakowania magazynów.

Bogate grono renomowanych klientów

W gronie przedsiębiorstw, które zdecydowały się na współpracę, znajdują się podmioty zarówno krajowe, jak i międzynarodowe. Dysponujemy możliwościami, zasobami i kompetencjami pozwalającymi na podejmowanie się wdrożeń i modernizacji zakrojonych na szeroką skalę, które obejmują m.in. zintegrowane systemy logistyczne, magazynowe i do identyfikacji, w tym takie rozwiązania jak np. etykieta RFID. Służymy wsparciem również przedsiębiorstwom chcącym zlecić wydajne, bezpieczne i zgodne z obowiązującymi przepisami oznakowanie magazynów.

Wśród naszych klientów znajdują się największe polskie marki, które należą do liderów w swoich sektorach. Roleski, OSM w Piątnicy, VAN Pur S.A., Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka czy Sokołów S.A. to tylko przykładowe przedsiębiorstwa, które zaufały IBCS Polska. Współpracujemy również z podmiotami zagranicznymi prowadzącymi działalność w skali międzynarodowej – wykonywaliśmy zlecenia m.in. dla DB Schenker czy Raben Logistics. Wdrożenia i modernizacja systemów logistycznych i przeznaczonych do identyfikacji, do których zaliczają się etykiety RFID, to usługi dominujące w naszej ofercie.

Służymy wsparciem niezależnie od branży i specyfiki prowadzonej działalności. Pozostajemy do dyspozycji przedsiębiorstw z sektora logistyki i spedycji, a także przemysłu i szeroko pojętych usług. Wszędzie tam, gdzie pojawia się potrzeba uzyskania profesjonalnego wsparcia we wdrożeniu czy modernizacji procesów logistycznych, można liczyć na rzetelną i uczciwą pomoc IBCS Polska. Nasi specjaliści z powodzeniem stworzą system magazynowy, zaprojektują rozwiązania służące do identyfikacji obejmujące np. etykiety RFID i zrealizują projekt oznakowania przestrzeni.

Doświadczenie i kompetencje widoczne w portfolio

Z naszych usług korzystają zarówno prywatne przedsiębiorstwa o różnej wielkości, w tym największe firmy w kraju, jak i podmioty z sektora publicznego. W ramach współpracy z jednostkami należącymi do Skarbu Państwa podjęliśmy się m.in. wykonania zlecenia na rzecz Szpitala Powiatowego w Iławie. W rezultacie zapewniliśmy wdrożenie systemu pozwalającego na identyfikację pacjentów. Pozostajemy do dyspozycji także w przypadku oznakowania przestrzeni magazynowej oraz modernizacji zintegrowanych rozwiązań logistycznych w podmiotach publicznych, które stosują np. etykiety RFID.

Zebrane w naszym portfolio realizacje zostały dokładnie opisane, dzięki czemu można sprawdzić ich zakres. W publikacjach podajemy informacje na temat przeprowadzonych prac i zakresu odpowiedzialności zespołu. Pokazujemy, w jaki sposób, jakimi metodami i z użyciem jakich narzędzi udało się nam osiągnąć planowane cele i sprostać wymaganiom konkretnego klienta. Opisujemy zastosowane urządzenia, wyjaśniamy efekty przeprowadzonego wdrożenia czy modernizacji i udowadniamy, że warto na nas polegać. Mamy nadzieję, że również Ty się o tym przekonasz, nawiązując współpracę i powierzając wykonanie zintegrowanego systemu logistycznego czy do identyfikacji, oznakowanie magazynu albo zastosowanie etykiet RFID.