IBCS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „ibcsDock/ibcsCloud: zautomatyzowany system rejestracji przepływu towarów w magazynie”.

Zobacz więcej

Raben Logistics Polska

Modernizacja bezprzewodowej sieci radiowej

W 2015 roku zrealizowaliśmy projekt modernizacji bezprzewodowej sieci radiowej w magazynach spółki Raben. Przedsięwzięcie miało miejsce w oddziałach w Gądkach, Grodzisku Mazowieckim, Chorzowie, Gliwicach, Sosnowcu k. Strykowa oraz w Błoniu.

Celem prac było unowocześnienie i ujednolicenie infrastruktury sprzętowej oraz zapewnienie centralnego zarządzania z dostępem do szerokiego wachlarza opcji analitycznych i statystycznych urządzeń. Po analizie wybrano rekomendowane przez nas rozwiązanie oparte na kontrolerze VX9000 uruchomionym na maszynie wirtualnej. Nasi eksperci skonfigurowali kontroler oraz wymienili 226 szt. Access Pointów starszej generacji AP300 na Access Pointy AP6521 w ww. oddziałach.

Wybór naszej spółki do realizacji tego przedsięwzięcia został podjęty w oparciu o wieloletnią współpracę z firmą Raben i nasze doświadczenie w realizacji podobnych projektów. Ponadto w ostatnim czasie zrealizowaliśmy z powodzeniem sieci radiowe w magazynach Grupy Raben w Pile, Szczecinie, Sosnowcu, Lublinie i Bielanach Wrocławskich, co potwierdza naszą szeroką wiedzę w kwestii projektowania, konfigurowania i instalowania sieci bezprzewodowych w oparciu o produkty Zebra. Ważnym elementem przy wyborze dostawcy było też zachowanie zgodności technologicznej z posiadanymi już przez Grupę Raben sieciami bezprzewodowymi.

  form-icon
  Masz pytania?
  Skontaktuj się z nami
  Imię i nazwisko*
  E-mail*
  Telefon*
  Wiadomość