IBCS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „ibcsDock/ibcsCloud: zautomatyzowany system rejestracji przepływu towarów w magazynie”.
Najwyższa trwałość na rynku. Profesjonalne, estetyczne, czytelne, przejrzyste i ergonomiczne oznakowanie. Podnieś standardy bezpieczeństwa, jednocześnie przyspieszając i usprawniając procesy logistyczne. Wybierz rozwiązania IBCS Poland, które projektujemy według zasady zastosuj raz i zapomnij.
Nieprawidłowe oznakowanie magazynu może obniżyć rentowność każdego przedsiębiorstwa.
Potrzebujesz rozwiązania tych problemów? Nie ryzykuj wybierając niesprawdzone rozwiązania lub wąsko wyspecjalizowanych dostawców.
Przekonaj się, jak możesz zredukować ryzyka i przyspieszyć prace magazynowe.
Sprawdź, ile czasu pracy możesz zaoszczędzić z pomocą profesjonalnych oznakowań magazynu.
W IBCS Poland możesz liczyć na kompleksowe podejście. Jesteśmy integratorem rozwiązań. Dlatego interesuje nas cały Twój magazyn. Dzięki temu jesteśmy w stanie bez straty czasu zaproponować dodatkowe rozwiązania optymalizacyjne, które zintegrują się z procesami logistycznymi i gruntownie podniosą wydajność.
Do realizacji wdrożenia zgłosiło się wielu oferentów. Jednak zakres rozwiązania proponowanego przez IBCS Poland, a także dodatkowe elementy związane z monitorowaniem i zarządzaniem siecią w ramach tych funkcjonalności, zdecydowały o wyborze właśnie tego rozwiązania – tłumaczy Zbigniew Koplin z Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piątnicy.
Co warto podkreślić, wydajność magazynu wzrosła powyżej zakładanej wartości. Przyczyniło się to do realnych oszczędności finansowych. Jesteśmy w pełni zadowoleni z wdrożenia i jego efektów oraz współpracy z IBCS Poland.
Zgodnie z założeniami, poprawiła się ergonomia pracy, zmniejszyła się liczba błędów, a procesy magazynowe zostały zoptymalizowane. Technologia pick-by-voice przyczyniła się również do przyspieszenia zbiórki i etapu wydania towarów, a także do wzrostu wydajności i efektywności kompletacji.
System jest scentralizowany i łatwo zarządzać nim z jednego miejsca. Generuje on nie tylko oszczędność środków, ale również oszczędność czasu – wcześniej wydruk ręczny wykonywany był przez pracowników i operatorów wszystkich stanowisk. (…) Uniwersalna architektura znacznie skróciła czas przestojów, ułatwia prace serwisowe i dodatkowo w dużej mierze wyeliminowała ludzkie błędy.