IBCS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „ibcsDock/ibcsCloud: zautomatyzowany system rejestracji przepływu towarów w magazynie”.

Zobacz więcej

Van Pur S.A.

Oznakowanie miejsc składowania w magazynach browaru Van Pur S.A.

W 2015 roku zrealizowaliśmy projekt znakowania miejsc składowania w magazynach browaru Van Pur S.A. w zakładach w Łomży oraz Rakszawie.

Celem przedsięwzięcia było wykonanie przejrzystego oznaczenia każdej lokalizacji paletowej w obrębie magazynu i oznakowanie miejsc składowania poprzez umieszczenie nad nimi tablic z kodami 2D. Tablice zostały wykonane ze specjalnego materiału, który gwarantuje odczyt kodów z bardzo dużych odległości – nawet do 9 m. Zastosowane rozwiązanie pozwala magazynierowi na potwierdzenie załadunku lub odbioru z docelowego miejsca paletowego nawet przez szybę wózka widłowego.

Przeprowadzone oznakowanie zostało poprzedzone szczegółową analizą miejsca, doborem rozwiązania i rozmiaru tablic, przetestowaniem ich oraz zaproponowaniem konstrukcji i sposobu montażu. Prace od opracowania koncepcji, po montaż w jednej lokalizacji trwały 4 tygodnie i zostały wykonane zgodnie z wcześniej zatwierdzonym harmonogramem.

Wśród korzyści, które Klient osiągnął dzięki oznakowaniu magazynów było zredukowanie do minimum możliwości pomyłki miejsc składowania, co ma bezpośredni wpływ na wyniki finansowe.

Do realizacji znakowania magazynów zostaliśmy wybrani ze względu na bogate doświadczenie w realizacji podobnych projektów, fachowość i kompetencje naszych specjalistów. Dzięki wizycie referencyjnej Klient mógł poznać jakość wykonanych przez nas realizacji oraz nasz sposób działania.

  form-icon
  Masz pytania?
  Skontaktuj się z nami
  Imię i nazwisko*
  E-mail*
  Telefon*
  Wiadomość