IBCS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „ibcsDock/ibcsCloud: zautomatyzowany system rejestracji przepływu towarów w magazynie”.

Realisations

Rosti Poland

Rosti Poland

Find out how we contributed to optimizing production processes and improving efficiency at Rosti Poland.

Śnieżka S.A.

Śnieżka S.A.

Kompletacja na najwyższym poziomie – ibcsVoice w zakładach Śnieżka.

Wysoką jakość usług świadczonych przez naszą firmę potwierdzają przede wszystkim wykonane dotychczas realizacje. Jesteśmy dumni, że mieliśmy szansę i możliwość współpracy z tak renomowanymi partnerami jak marki znajdujące się w prezentowanym portfolio. To ono najlepiej dowodzi, że potrafimy stanąć na wysokości zadania nawet przy najbardziej wymagających wdrożeniach i modernizacjach. Mamy nadzieję, że również Ty dołączysz do grona klientów, zlecając nam systemy logistyczne, identyfikacji (m.in. etykieta RFID), magazynowe czy wykonanie oznakowania magazynów.

Bogate grono renomowanych klientów

W gronie przedsiębiorstw, które zdecydowały się na współpracę, znajdują się podmioty zarówno krajowe, jak i międzynarodowe. Dysponujemy możliwościami, zasobami i kompetencjami pozwalającymi na podejmowanie się wdrożeń i modernizacji zakrojonych na szeroką skalę, które obejmują m.in. zintegrowane systemy logistyczne, magazynowe i do identyfikacji, w tym takie rozwiązania jak np. etykieta RFID. Służymy wsparciem również przedsiębiorstwom chcącym zlecić wydajne, bezpieczne i zgodne z obowiązującymi przepisami oznakowanie magazynów.

Wśród naszych klientów znajdują się największe polskie marki, które należą do liderów w swoich sektorach. Roleski, OSM w Piątnicy, VAN Pur S.A., Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka czy Sokołów S.A. to tylko przykładowe przedsiębiorstwa, które zaufały IBCS Polska. Współpracujemy również z podmiotami zagranicznymi prowadzącymi działalność w skali międzynarodowej – wykonywaliśmy zlecenia m.in. dla DB Schenker czy Raben Logistics. Wdrożenia i modernizacja systemów logistycznych i przeznaczonych do identyfikacji, do których zaliczają się etykiety RFID, to usługi dominujące w naszej ofercie.

Służymy wsparciem niezależnie od branży i specyfiki prowadzonej działalności. Pozostajemy do dyspozycji przedsiębiorstw z sektora logistyki i spedycji, a także przemysłu i szeroko pojętych usług. Wszędzie tam, gdzie pojawia się potrzeba uzyskania profesjonalnego wsparcia we wdrożeniu czy modernizacji procesów logistycznych, można liczyć na rzetelną i uczciwą pomoc IBCS Polska. Nasi specjaliści z powodzeniem stworzą system magazynowy, zaprojektują rozwiązania służące do identyfikacji obejmujące np. etykiety RFID i zrealizują projekt oznakowania przestrzeni.

Doświadczenie i kompetencje widoczne w portfolio

Z naszych usług korzystają zarówno prywatne przedsiębiorstwa o różnej wielkości, w tym największe firmy w kraju, jak i podmioty z sektora publicznego. W ramach współpracy z jednostkami należącymi do Skarbu Państwa podjęliśmy się m.in. wykonania zlecenia na rzecz Szpitala Powiatowego w Iławie. W rezultacie zapewniliśmy wdrożenie systemu pozwalającego na identyfikację pacjentów. Pozostajemy do dyspozycji także w przypadku oznakowania przestrzeni magazynowej oraz modernizacji zintegrowanych rozwiązań logistycznych w podmiotach publicznych, które stosują np. etykiety RFID.

Zebrane w naszym portfolio realizacje zostały dokładnie opisane, dzięki czemu można sprawdzić ich zakres. W publikacjach podajemy informacje na temat przeprowadzonych prac i zakresu odpowiedzialności zespołu. Pokazujemy, w jaki sposób, jakimi metodami i z użyciem jakich narzędzi udało się nam osiągnąć planowane cele i sprostać wymaganiom konkretnego klienta. Opisujemy zastosowane urządzenia, wyjaśniamy efekty przeprowadzonego wdrożenia czy modernizacji i udowadniamy, że warto na nas polegać. Mamy nadzieję, że również Ty się o tym przekonasz, nawiązując współpracę i powierzając wykonanie zintegrowanego systemu logistycznego czy do identyfikacji, oznakowanie magazynu albo zastosowanie etykiet RFID.