Komputery mobilne EC50/55

W ofercie IBCS Poland prezentujemy nowość firmy Zebra –komputery mobilne: EC50 z obsługą Wi-Fi oraz EC55 z obsługą Wi-Fi/sieci komórkowej. Urządzenia te dzięki swojej funkcjonalności oraz ergonomicznym kształtom skutecznie wpłyną na zwiększenie produktywności pracowników, ich komfort pracy oraz obsługę klientów na najwyższym poziomie.

Komputery mobilne EC50/55

To najcieńsze i najlżejsze komputery mobilne marki Zebra przez co podnoszą komfort pracy niezależnie od miejsca użytkowania. EC50 i EC55 oferują pełny wachlarz możliwości. To urządzenia przyszłości, które obsługują szereg opcji płatności oraz technologię RFID. Zapewniają niezrównaną elastyczność — w ciągu zaledwie kilku sekund urządzenie, które mieści się w kieszeni, można zamienić w pełną stację roboczą, skaner pistoletowy, krótkofalówkę lub aparat telefoniczny PBX ułatwiający komunikację głosową i tekstową pomiędzy pracownikami.

Dostosowany do wymagań przedsiębiorstw pakiet Mobility DNA, stanowiący najbardziej rozbudowany zestaw programów narzędziowych w branży, poprawia praktycznie każdy aspekt korzystania z urządzeń oraz wyznacza nowy poziom łatwości obsługi, bezpieczeństwa i wygody zarządzania urządzeniami. Moduł śledzący w ramach Mobility DNA pozwala bez trudu odnaleźć urządzenia zagubione lub odłożone w niewłaściwe miejsce, nawet po rozładowaniu baterii.

Przy zakupie urządzenia możliwe jest wsparcie techniczne i aktualizacje zabezpieczeń systemu operacyjnego dostępne każdego dnia, gdy urządzenie jest w użyciu — przez okres do ośmiu lat — w ramach opcjonalnej umowy serwisowej Zebra OneCare. Dodatkowo niezależnie od tego, czy firma już dziś korzysta z innych urządzeń mobilnych marki Zebra lub będzie z nich korzystać w przyszłości, wspólna platforma ułatwia przenoszenie aplikacji i obsługę informatyczną.