Świętujemy 20 lat!

20 lat IBCS PolandDrodzy klienci, partnerzy i przyjaciele

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku nasza firma obchodzi 20-lecie istnienia. Z całą pewnością jesteśmy więc dojrzalsi i bardziej doświadczeni zawodowo.

Przez 20 lat naszej działalności przeszliśmy wiele zmian, czasem burzliwych. Wszystkie finalnie przynosiły wzmocnienie i stabilizację firmy IBCS Poland. Jednocześnie powodowały dynamiczny rozwój i niesamowicie szybki postęp technologiczny. Wiemy, że potrafimy się doskonale dostosować do zmieniających się warunków rynkowych. Nie tylko podążamy za nowymi trendami i technologiami, ale i sami je skutecznie wprowadzamy ulepszając funkcjonowanie naszych klientów.

Oczywiście bez Was, naszych klientów, partnerów i pracowników z pewnością nie bylibyśmy w tym miejscu, w którym teraz jesteśmy. Dla nas najważniejszy jest ciągły rozwój i to właśnie chęć do doskonalenia nieustannie mobilizuje nas do progresji.

Świat wokół nas się bowiem zmienia. Robotyzacja i automatyzacja coraz śmielej dają o sobie znać w różnych gałęziach gospodarki. Dlatego zapewniamy Was, że nasza firma ciągle jest gotowa, jak nigdy dotąd na wprowadzenie i wdrożenie tych technologii na polskim rynku.

Szczerze dziękujemy za Waszą współpracę

Jarosław Ćwikła
Prezes IBCS Poland

Jarosław Ćwikła IBCS Poland

Łukasz Iwanczewski
Wiceprezes IBCS Poland

Łukasz Iwanczewski IBCS Poland

Udostępnij ten artykuł