Znakowanie magazynów

Przejrzysty i logiczny system oznaczenia miejsc magazynowych ma kluczowe znaczenie dla sprawnego i efektywnego zarządzania magazynem. Nietrudno sobie wyobrazić ile niepotrzebnego czasu zajmuje zlokalizowanie właściwego towaru w przypadku, gdy w magazynie nie ma czytelnych i zrozumiałych dla wszystkich pracowników oznaczeń, nie mówiąc o wynikającym z tego tytułu ryzyku pomyłek.

Dostarczamy etykiety zadrukowane kodami kreskowymi, a także z oznaczeniami alfanumerycznymi do znakowania półek, gniazd regałów, rzędów regałów, alejek, ramp, miejsc załadunkowych i rozładunkowych, miejsc paletowych, stref, sektorów, sekcji, ciągów komunikacyjnych na podłodze.

W zależności od warunków i możliwości w konkretnym magazynie stosujemy różne techniki montażu etykiet – klejenie, podwieszanie na łańcuchach, mocowanie za pomocą nitów, bądź na magnes.

W swojej ofercie posiadamy bardzo szeroki wachlarz materiałów z jakich mogą być wykonane etykiety. Dzięki temu, jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla najbardziej wymagających warunków i oczekiwań Klientów. Realizujemy przy tym projekty, zarówno w nowopowstających obiektach, jak i w magazynach już istniejących.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

  • Doświadczenie w znakowaniu magazynów - w skład naszego zespołu wchodzą fachowcy, którzy posiadają odpowiednią wiedzę, umiejętności oraz doświadczenie w zakresie kompleksowego znakowania magazynów. Dysponują oni uprawnieniami do pracy na wysokości oraz zapleczem technicznym niezbędnym do realizacji tego typu usług. Nasze doświadczenie obejmuje projekty oznakowania magazynów wykonane w zarówno w Polsce jak i w Europie. IBCS Poland jest specjalistą w zakresie kodów kreskowych, zapewniamy pełną zgodność ze standardami światowymi.
  • Doradztwo w doborze odpowiednich rozwiązań, projektowanie oznakowania - każdy magazyn ma swoją własną specyfikę zarówno pod względem technicznym (typy regałów, wysokość składowania, rodzaj składowanych produktów, warunki ich przechowywania), jak i specyfikę samej pracy w magazynie. Dlatego każdy projekt traktujemy indywidualnie i dopasowujemy rozwiązania do konkretnych potrzeb Klienta.
  • Wyłącznie markowe produkty - oferowane przez nas etykiety wykonane są wyłącznie z najwyższej jakości materiałów światowych producentów i zostały przez nas sprawdzone w wielu projektach.
  • Bezpieczeństwo i testy zgodności z wymaganiami - w przypadku specyficznych rozwiązań wykonujemy prototypy mocowań etykiet, bądź dostarczamy próbki nietypowych materiałów, w celu sprawdzenia, czy w pełni spełniają wymagania. Przedstawiamy do akceptacji projekty zadrukowanych etykiet przed ostatecznym wykonaniem całej partii, tak aby mieć pewność, że finalny produkt spełnia wszystkie oczekiwania.
  • Kompleksowość rozwiązań - oferujemy zarówno rozwiązania sprzętowe, oprogramowanie, materiały eksploatacyjne, jak i profesjonalne szkolenia dla personelu. IBCS Poland jest wiodącym integratorem rozwiązań informatycznych opartych o kody kreskowe i RFID.