Zwiększ wydajność sprzedaży z Shopevolution 7 od Datalogic

W dobie Internetu i cyfryzacji sprzedaży zadowolenie klienta z zakupów stacjonarnych stanowi szczególnie trudne wyzwanie. Systemy obsługujące sklepy stacjonarne muszą zapewniać szybki dostęp do informacji o wybranych ofertach promocyjnych, ich realizację, a także aktualizację programów lojalnościowych za pomocą łatwego i intuicyjnego interfejsu urządzenia mobilnego.

Datalogic wykorzystując nowe, zaawansowane technologie, stworzył rozwiązanie Shopevolution 7, które nadaje zakupom stacjonarnym nową, lepszą jakość. Shopevolution 7 działa na różnych urządzeniach mobilnych pozwalając sprzedawcom m.in. na:

  • obniżenie kosztów operacyjnych,
  • wzrost sprzedaży detalicznej,
  • wzrost lojalności klientów.

Więcej informacji nt. rozwiązania Shopevolution 7 i możliwości jego wykorzystania przedstawimy podczas najbliższego bezpłatnego webinarium, które odbędzie się we wtorek 25, kwiecień br., w godz. 9:00–10:00. Prezentację poprowadzi przedstawiciel producenta, firmy Datalogic – Robert Głażewski.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zarejestrowanie się poprzez wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego „Zwiększ wydajność sprzedaży z Shopevolution 7 od Datalogic!”

Udostępnij ten artykuł