NiceLabel Designer

NiceLabel Designer umożliwia sprawne projektowanie etykiet oraz utworzenie wydajnego procesu drukowania. Oprogramowanie to gwarantuje na tyle szybki i łatwy proces drukowania, że pozwala oszczędzić na kosztach szkoleń i programowania.

Nie wiesz, które rozwiązanie wybrać?
Powiedz nam, wypełniając ankietę, jakie są Twoje wymagania w zakresie etykietowania, a my dobierzemy Ci produkt, który najlepiej pasuje do Twojego środowiska i budżetu.

Projektowanie etykiet

Praca z aplikacją NiceLabel Designer jest podobna do obsługi programu Microsoft Word. Oznacza to możliwość szybkiego projektowania profesjonalnych etykiet również przez osoby nieposiadające zaawansowanej wiedzy informatycznej i kwalifikacji w zakresie kodowania kodów kreskowych oraz projektowania etykiet. Można skorzystać z wcześniej zaprojektowanych szablonów etykiet albo w ciągu kilku minut utworzyć własny, nawet bez doświadczenia w tym zakresie.

NiceLabel DesignerSzablony etykiet NiceLabel są uniwersalne i spełniają standardy każdej branży
Rozwiązanie NiceLabel Designer obsługuje ponad 70 rodzajów liniowych i 2-wymiarowych kodów kreskowych, w tym GS1-128, DataMatrix i kod QR. Ten sam szablon może być używany z dowolnymi markami i modelami drukarek etykiet, w tym również z drukarkami o różnych wartościach rozdzielczości. W celu uzyskania spójności wydruków i sprawności procesu drukowania nie jest już konieczne projektowanie osobnych etykiet dla różnych modeli drukarek.

Kompletne rozwiązanie do etykiet zgodnych z wymogami prawnymi
Program NiceLabel Designer zawiera proste kreatory i wstępnie zaprojektowane szablony etykiet, które pozwalają na projektowanie etykiet zgodnych ze standardami większości branż, takimi jak GS1, AIAG, ODETTE, GM, VDA, itp.. Rozwiązanie wyposażone jest we wszystkie obiekty projektowe potrzebne do spełnienia zarówno wewnętrznych wymagań firmy, jak i zewnętrznych specyfikacji: tekst, elementy graficzne, linie, ramki, kody kreskowe i technologię RFID.

Drukowanie etykiet

Oprogramowanie NiceLabel Print jest oparte na koncepcji uniwersalnego formularza druku. Formularz może zawierać wszystkie elementy, które użytkownik chce wydrukować z jednego ekranu. Użytkownik ma łatwy dostęp do wszystkich pól do wprowadzania danych, baz danych, wyboru ustawień drukarki oraz podglądu zadania drukowania.

NiceLabel PrintZabezpieczone szablony zaprojektowane z myślą o wyeliminowaniu błędów
W zależności od potrzeb użytkownicy mogą wybrać dowolny szablon, który dostępny jest tylko do odczytu, co zapobiega przypadkowym i nieautoryzowanym zmianom w szablonach. Podgląd wydruku umożliwia sprawdzenie poprawności wszystkich informacji, zapewniając jeszcze większą dokładność etykiet.

Automatycznie dostosowujący się układ formularza to wyższy poziom elastyczności
Interfejs formularza dostosowuje się do ekranu automatycznie. Dzięki temu nie jest konieczne tworzenie wersji danego formularza dostosowanych do różnych rozmiarów ekranu. Formularze drukowania współpracują z każdym modelem ekranu, bez względu na takie ich parametry jak wymiary, współczynnik proporcji czy rozdzielczość.

Podgląd całego zadania drukowania w celu zapewnienia jakości
W podglądzie druku wszystkie etykiety są wyświetlane w formie zgodnej z wydrukiem. Funkcja zmiany powiększenia podglądu etykiet ułatwia zweryfikowanie ich zawartości przed wydrukowaniem.

NiceLabel PrintWspółpraca z dowolnym typem drukarek
Program NiceLabel Print obsługuje sterowniki drukarki NiceLabel dla systemu Windows oraz sterowniki dla systemu Windows dowolnego producenta drukarek. NiceLabel doskonale współpracuje z drukarkami etykiet, RFID, atramentowymi, laserowymi, jak i z innym sprzętem drukującym.

NiceLabel Designer - wersje oprogramowania

DESIGNER EXPRESS DESIGNER PRO
1 użytkownik i nieograniczona liczba drukarek 1 użytkownik i nieograniczona liczba drukarek
Brak możliwości wydruku z wielu stanowisk Możliwy wydruk z kilku stanowisk na 3, 5 lub 10 drukarkach
Projektant etykiet Projektant etykiet
Podstawowa baza danych: MS Excel i pliki tekstowe Wszystkie bazy danych, w tym MS Access, SQL Server, Oracle, itd.
Podstawowy licznik Wszystkie liczniki i funkcja serializacji
Podstawowe zmienne Wszystkie zmienne
Brak funkcji Wszystkie funkcje włącznie z funkcją łączenia elementów
Drukowanie na żądanie Drukowanie na żądanie
Gotowe formularze drukowania Edytowalne formularze drukowania
Moduły:

  • Designer – projektowanie,
  • Print – drukowanie.
Moduły:

  • Designer – projektowanie,
  • Print – drukowanie.