IBCS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „ibcsDock/ibcsCloud: zautomatyzowany system rejestracji przepływu towarów w magazynie”.

Zobacz więcej
Transporter RFID lub NFC - IBCS Poland - systemy logistyczne - Raport 2022
Aktualności

[Raport 2022] Wyzwania firm zarządzających zapleczem dystrybucyjno-magazynowym w Polsce

Pobierz raport nt. aktualnych wyzwań firm zarządzających zapleczem dystrybucyjno-magazynowym w Polsce. Sprawdź, czy i kiedy warto zdecydować się na transporter RFID lub NFC.

W ostatnich latach firmy stają przed coraz większą liczbą wyzwań związanych z zarządzaniem zapleczem dystrybucyjno-magazynowym. Zmienne warunki rynkowe z jednej strony wzmacniają obawy przed nowymi inwestycjami, z drugiej jednak inwestycje te często są konieczne, żeby utrzymać efektywność kosztową biznesu i dotrzymać kroku konkurencji. Jaki zatem kierunek obrać, żeby nie zostać w tyle? Jak widzą to inni przedstawiciele sektora dystrybucyjno-magazynowego?

Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, we współpracy z firmą Zebra Technologies przygotowaliśmy raport, w którym diagnozujemy sytuację rynkową i podpowiadamy, w jaki sposób usprawnić i zoptymalizować procesy w łańcuchu dostaw, np. z wykorzystaniem transportera RFID albo NFC. Zachęcamy do lektury!

Wypełnij formularz, żeby otrzymać link do pobrania bezpłatnego raportu [PDF]

    Imię i nazwisko*
    E-mail*


     

    zarejstruj się na konferencję