WOF EXPO 2021 w Bratysławie

Początkiem października w Bratysławie odbyło się międzynarodowe wydarzenie WOF EXPO 2021. Było to innowacyjne spotkanie z dziedziny logistyki, e-commerce i całego łańcucha dostaw, poszukujące i prezentujące możliwości dla całego regionu „Nowej Europy”.  W wydarzeniu, IBCS Group reprezentowali rodzimi przedstawiciele z Bratysławy czyli Kodys Slovensko.

WOF EXPO 2021 w Bratysławie

Odbyły się 43 dyskusje panelowe z wieloma ożywionymi dyskusjami – zarówno na panelach, jak i wśród i z publicznością. Podczas konferencji ponad 120 ekspertów podzieliło się swoimi poglądami na temat cyfryzacji transportu, pionierskich innowacji, zrównoważonego rozwoju oraz wpływu pandemii koronawirusa.

Pod względem treści tegorocznych WOF Expo dyskusje panelowe wskazywały na nowe pola działania dla branży. Zwrócono również uwagę na aktualne zagadnienia cyberbezpieczeństwa w zakresie sztucznej inteligencji i Internetu rzeczy. Nie zabrakło również tematów związanych z przejściem na gospodarkę neutralną dla klimatu, tematów polityki UE czy BREXIT-u.

Zobaczyć wybrane sesje:

Wnioski i wyniki konferencji przyniosły nowe pomysły na sprostanie strategicznym wyzwaniom łańcucha dostaw i transportu. Organizatorom udało się zapewnić branży możliwość ponownego spotkania się, nawiązania kontaktów i porozmawiania o aktualnych gorących tematach w logistyce i łańcuchach dostaw.