Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/users/bcsedito_new_ibcs/public_html/ibcs.pl/wp-content/themes/hasta/functions/folio-elements.php on line 149

System automatycznej identyfikacji towarów w magazynach

YAWAL S.A. jest w Polsce jednym z największych dostawców architektonicznych systemów profili aluminiowych. Firma oferuje szeroką gamę nowoczesnych systemów profili aluminiowych zarówno izolowanych termicznie jak i bez izolacji. Systemy te przeznaczone są do produkcji ścian osłonowych, różnorodnych okien, drzwi, witryn a także werand, świetlików i nietypowych konstrukcji przestrzennych. Spółka stale współpracuje z ponad 300 firmami w kraju i 70 za granicą. Poza Polską sprzedaje swe produkty do Czech, Słowacji, Ukrainy, Rosji, Białorusi i Litwy.

W ramach kontraktu IBCS Poland zaprojektowała i uruchomiła komunikację radiową zarządzaną przez urządzenie firmy Motorola Wireless Switch 5100, umożliwiającą wymianę danych w magazynach. Rozwiązanie to komplementarnie współpracuje ze skonfigurowanymi przez wdrożeniowców z IBCS Poland terminalami mobilnymi Motorola MC9090. Urządzania te komunikują się z systemem ERP poprzez platformę Wavelink Studio COM.

IBCS Poland wspomagała także YAWAL w kwestii doboru odpowiednich materiałów do oznakowania gniazd na magazynie wyrobów gotowych oraz koszy zbiorczych do profili aluminiowych. Dostarczone rozwiązanie wydruku oparte jest na drukarkach etykiet Zebra. IBCS Poland dostarcza również etykiety i taśmy barwiące do drukarek etykiet.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/users/bcsedito_new_ibcs/public_html/ibcs.pl/wp-content/themes/hasta/functions/folio-elements.php on line 98