IBCS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „ibcsDock/ibcsCloud: zautomatyzowany system rejestracji przepływu towarów w magazynie”.

Zobacz więcej

Zobacz w jakich obszarach możemy Ci pomóc:

Jesteśmy dostawcą rozwiązań optymalizujących procesy logistyczne w obszarze łańcucha dostaw.

Od prawie dwóch dekad wspieramy firmy produkcyjne i handlowe oraz operatorów logistycznych zwiększając efektywność ich działania w obszarze logistyki.

Pobierz dostęp do multimedialnych magazynów naszych rozwiązań👇

Znakowanie wyrobów medycznych zgodnych z UDI 140 removebg preview.png  Imię i nazwisko*

  E-mail*


   

   

  Zobacz obszary naszego wspracia 👇

   form-icon
   Masz pytania?
   Skontaktuj się z nami
   Imię i nazwisko*
   E-mail*
   Telefon*
   Wiadomość


   01 01.jpg
   Rozwiązania magazynowe klasy WMS

   Menedżerowie magazynów z ponad 50 firm wybrali ibcsTiger, jako kompleksowy system do zarządzania ruchem w magazynie i przechowywaniem towarów, który zapewnia szereg korzyści.

   Czytaj więcej ➡️Rozwiązania magazynowe klasy WMS

   6 01.jpg
   Etykiety i taśmy barwiące

   Najwyższa jakość dostępna od ręki. System etykiet produktowych z kodami kreskowymi, odznaczających się wysoką trwałością dzięki dużej bazie materiałów i wsparciu laboratorium.

   Czytaj więcej ➡️ Etykiety i taśmy barwiące

   4 01.jpg
   Sieci i bezpieczeństwo

   Audyty sieci (networks) LAN, WiFi, WLAN oraz innych zapewniają bezpieczeństwo i wydajność istniejących systemów, a także gwarantują, że nowe wdrożenia IT przebiegną sprawnie i nie wygenerują dodatkowych kosztów spowodowanych ograniczeniami infrastruktury sieciowej.

   Czytaj więcej ➡️Sieci i bezpieczeństwo

   5 01.jpg
   Rozwiązania głosowe

   System głosowej kompletacji zamówień to sposób na wysoką wydajność i niezawodność. Szybkie, sprawne i bezbłędne kompletowanie zamówień za pomocą komend głosowych, zwiększające ergonomię pracy. Dołącz do liderów nowoczesnej, bezpiecznej i szybkiej logistyki.

   Czytaj więcej ➡️Rozwiązania głosowe

   3 01.jpg
   Urządzenia auto ID

   Nowy poziom wydajności Twojego magazynu. Wyposaż zespół magazynowy w urządzenia mobilne i pokładowe z nowoczesnymi wersjami systemów Windows i Android. Zwiększ wydajność procesów logistycznych i rentowność całego biznesu.

   Czytaj więcej ➡️Urządzenia auto ID

   01 01.jpg
   Bramki RFID

   Zredukuj liczbę pomyłek, popraw bezpieczeństwo pracowników i kontrolę nad zasobami. Zachęcamy do wdrożenia technologii RFID – atrakcyjna cena, profesjonalne wykonanie i szybkie efekty to tylko niektóre nasze atuty!

   Czytaj więcej ➡️ Bramki RFID

   8 01.jpg
   Robotyzacja logistyki

   Zautomatyzuj transport w magazynie i na hali produkcyjnej. Zoptymalizuj przydzielanie zadań. Pozostaw transport inteligentnym robotom autonomicznym, które działają w synchronizacji z systemami magazynowymi.

   Czytaj więcej ➡️Robotyzacja logistyki

   7 01.jpg
   Serwis i pomoc techniczna

   Szybka diagnostyka i bezpieczeństwo ciągłości procesów. Zagwarantuj ciągłość procesów logistycznych w swojej firmie ze wsparciem naszych serwisantów.

   Czytaj więcej ➡️ Serwis i pomoc techniczna

   Zaufali nam

   Do realizacji wdrożenia zgłosiło się wielu oferentów. Jednak zakres rozwiązania proponowanego przez IBCS Poland, a także dodatkowe elementy związane z monitorowaniem i zarządzaniem siecią w ramach tych funkcjonalności, zdecydowały o wyborze właśnie tego rozwiązania – tłumaczy Zbigniew Koplin z Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piątnicy.

   Co warto podkreślić, wydajność magazynu wzrosła powyżej zakładanej wartości. Przyczyniło się to do realnych oszczędności finansowych. Jesteśmy w pełni zadowoleni z wdrożenia i jego efektów oraz współpracy z IBCS Poland.

   Zgodnie z założeniami, poprawiła się ergonomia pracy, zmniejszyła się liczba błędów, a procesy magazynowe zostały zoptymalizowane. Technologia pick-by-voice przyczyniła się również do przyspieszenia zbiórki i etapu wydania towarów, a także do wzrostu wydajności i efektywności kompletacji.

   System jest scentralizowany i łatwo zarządzać nim z jednego miejsca. Generuje on nie tylko oszczędność środków, ale również oszczędność czasu – wcześniej wydruk ręczny wykonywany był przez pracowników i operatorów wszystkich stanowisk. (…) Uniwersalna architektura znacznie skróciła czas przestojów, ułatwia prace serwisowe i dodatkowo w dużej mierze wyeliminowała ludzkie błędy.