IBCS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „ibcsDock/ibcsCloud: zautomatyzowany system rejestracji przepływu towarów w magazynie”.

Zobacz więcej
Skorpio X5 - IBCS Poland - systemy logistyczne
Aktualności

Skorpio X5

Najbardziej zaawansowany komputer przenośny z największym wyborem silników skanowania na rynku.

Nowy Skorpio X5 umożliwia firmom zajmującym się handlem detalicznym, transportem i logistyką, produkcją i opieką zdrowotną osiągnięcie nowego poziomu niezawodności i elastyczności. Ten ultraszybki, wydajny komputer przenośny z obsługą klawiszy ma największy, dotykowy wyświetlacz na rynku przenośnych terminali danych (PDT).

Skorpio X5 oferuje dominującą moc obliczeniową procesora i najnowszą generację silników skanujących, specjalnie zaprojektowanych i opracowanych przez Datalogic, w tym unikalny imager średniego zasięgu i imager 2D Extra-Long Range (XLR). Dzięki tym wytrzymałym narzędziom pracownicy mogą natychmiast odczytać dowolny kod kreskowy w każdym stanie, niezależnie od tego, czy etykiety są uszkodzone, porysowane, widoczne, czy też znajdują się pod plastikową folią. Skorpio X5 został stworzony z myślą o zwiększeniu produktywności i zmniejszeniu liczby błędów w operacjach, co skutkuje zwiększoną rentownością. Zapewnia niezrównaną intuicyjność, doświadczenie użytkownika, stabilność i bezpieczeństw.

 

Charakterystyka Skorpio x5:

 • Możliwość odczytu kodów kreskowych z bliskiej i dalszej odległości.
  Skorpio X5 XLR oferuje wybór pomiędzy Linear Imager, Standard Imager 2D, Mid-Range Imager i niezrównanym 2D o bardzo dużej wydajności XLR (Extra-Long Range). Innowacyjny imager Extra-Long Range może bezproblemowo odczytywać kody z różnych odległości, do 20 m. Osoby zbierające na wózkach widłowych mogą pozostać w pozycji siedzącej podczas operacji magazynowych.

 

 • Odporny na wstrząsy i działa w najtrudniejszych warunkach.
  Model Extra-Long Range (XLR) jest wzmocniony dodatkowymi zderzakami i specjalnie zaprojektowaną gumową osłoną. Wytrzymuje upadki na beton z wysokości do 1,8 m. Jest hermetyczny dla kurzu i chroniony przed strumieniem wody. Gorilla Glass® chroni wyświetlacz przed przypadkowym uszkodzeniem.

 

 • Wyposażony w największy i najjaśniejszy wyświetlacz Gorilla™ Glass.
  Ekran o przekątnej 4,3 cala. Idealny do pracy na zewnątrz, na przykład w operacjach logistycznych. Umożliwia wygodną pracę w każdych warunkach oświetleniowych, w tym przy jasnym oświetleniu zewnętrznym, zapewniając jednocześnie maksymalną czytelność.

 

 • Skanowanie bez przerw
  Płynność pracy nawet przy najbardziej energochłonnych aplikacjach. Modele ładowania bezprzewodowego Skorpio X5 są wyposażone w technologię ładowania, która zapewnia najwyższą niezawodność i najniższy koszt posiadania. Skorpio X5 jest wyposażony w technologię akumulatorów wymienialnych podczas pracy oraz najnowocześniejsze ładowanie i zarządzanie akumulatorem, dzięki czemu urządzenie nadaje się do bardzo długich zmian, takich jak przedłużone operacje w sklepach detalicznych i na zapleczu.

 

 • Nowoczesna platforma
  Skorpio X5 umożliwia obsługę najbardziej wymagających aplikacji mobilnych, wykorzystując najwyższą moc obliczeniową wiodącego na rynku układu Qualcomm® SDA660 System-on-Chip. Wydajny procesor wybrany dla Skorpio X5 zapewnia całą moc potrzebną do płynnego uruchamiania intensywnych aplikacji mobilnych i kilku aplikacji jednocześnie, w tym najbardziej zaawansowanych aplikacji.

 

 • Łatwość obsługi Androida 10
  Skorpio X5 obsługuje najnowszą wersję Google OS Android™ z przyjaznym dla użytkownika GMS (Google Mobile Services). Jego niezrównana intuicyjność, komfort użytkowania, stabilność i bezpieczeństwo są gwarantowane dzięki najnowszym wersjom Androida i wykorzystaniu interfejsów Google Enterprise API do bezpieczeństwa i wdrażania. Będąc urządzeniem AER (Android Enterprise Recommended), Skorpio X5 spełnia wymagania klasy korporacyjnej określone przez Google i jest rygorystycznie testowany w oparciu o ustalone najlepsze praktyki i wymagania Google.

 

 • Doskonała ergonomia pracy
  Skorpio X5 jest lekki, ergonomiczny i doskonale wyważony. Skorpio X5 można zawiesić w uchwycie beIt, gdy nie jest używany. Możesz wybrać klawiaturę, która najlepiej pasuje do konkretnych zastosowań i potrzeb operacyjnych: 28 klawiszy numerycznych, 38 klawiszy funkcyjnych i 47 klawiszy alfanumerycznych. Ponadto Skorpio X5 oferuje wiele opcji klawiszy skanowania: 2 boczne, 1 centralny, spust (wersja pistoletowa) lub dolny (wersja HH), a także miękki punkt umożliwiający użytkownikom skanowanie w najbardziej komfortowy sposób.

 

Porozmawiaj z konsultantem

 

Skorpio X5 - IBCS Poland - systemy logistyczne

 

źr.: www.datalogic.com