IBCS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „ibcsDock/ibcsCloud: zautomatyzowany system rejestracji przepływu towarów w magazynie”.

Zobacz więcej
Nowy projekt   2023 07 10T141013.855.png
Aktualności

Nowość od SATO. Dlaczego warto wypróbować drukarkę CL4NX Plus?

Drukarka etykiet SATO CL4NX Plus. Dowiedz się więcej o ulepszonej wersji popularnego modelu CL4NX.

 

ZOBACZ BROSZURĘ PRODUKTOWĄ

 

Jeśli szukasz przemysłowej drukarki etykiet, która pozwoli Ci zoptymalizować precyzję druku i zwiększyć prędkość drukowania sprawdź czterocalowy model CL4NX Plus od SATO. Drukarkę charakteryzuje wyjątkowo wysoka prędkość drukowania w rozdzielczości 203 i 300 dpi. Dodatkowo średnica zewnętrzna rolki modelu CL4NX Plus wynosi aż 265 mm, co oznacza wzrost o 45 mm w porównaniu do poprzedniej wersji.

Drukarki SATO TEST Artykuł.jpgNowa funkcjonalność, niedostępna wcześniej
w drukarkach SATO, to tzw. biała linia na wałku dociskowym. Ta innowacyjna cecha umożliwia łatwe monitorowanie zużycia wałka, co przekłada się na sprawną konserwację urządzenia
i minimalizację przestojów w pracy.

Drukarka SATO CL4NX Plus dostępna jest w trzech wariantach wbudowanej głowicy drukującej: 203, 305 i 609 dpi. Urządzenie obsługuje drukowanie termotransferowe oraz termiczne etykiet o maksymalnej szerokości 104 mm, osiągając prędkość do 355 mm/s. Wyposażona jest także
w kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 3,5 cala, dostarczający informacji na temat aktualnego statusu drukowania oraz wyświetlający instrukcje video ułatwiające obsługę i serwisowanie drukarki. Istnieje również możliwość ładowania własnych filmów instruktażowych, które mogą pomóc pracownikom w codziennych czynnościach.

Dodatkowo, drukarka obsługuje platformę SATO Online Services (SOS), która na bieżąco monitoruje stan urządzenia, przewidując ewentualne problemy techniczne lub konieczność wymiany części eksploatacyjnych.

 

Zrzut ekranu 2023 07 10 084916 removebg preview.png

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SERII CLNX PLUS