IBCS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „ibcsDock/ibcsCloud: zautomatyzowany system rejestracji przepływu towarów w magazynie”.

Zobacz więcej
Drukarki mobilne ZQ600 Plus i ZQ300 Plus - IBCS Poland - systemy logistyczne
Aktualności

Drukarki mobilne ZQ600 Plus i ZQ300 Plus

Zastanawiasz się jak zwiększyć produktywność sprzedawców oraz podnieść jakość obsługi klientów? Zobacz nową serię drukarek mobilnych ZQ600 Plus i ZQ300 Plus, która jest już dostępna na rynku. Seria drukarek mobilnych ZQ600 Plus i ZQ300 Plus zapewnia wszystkie cechy i funkcje niezbędne do maksymalnego zwiększania produktywności ekspedientów i jakości obsługi klientów, tak jak seria ZQ600 i ZQ300. Dzięki przeprojektowanym układom elektronicznym modele te wciąż zapewniają jakość i wydajność, a jednocześnie umożliwiają dostarczanie drukarek zgodnie z zapotrzebowaniem wśród klientów.

Drukarki Zebra seria ZQ600 PLUS

Drukarki mobilne ZQ600 Plus i ZQ300 Plus - IBCS Poland - systemy logistyczne

Zmaksymalizuj produktywność, operacje i obsługę klienta dzięki drukarkom mobilnym z serii ZQ600 Plus.

Od hal produkcyjnych i magazynowych po sklepy detaliczne, placówki służby zdrowia oraz mobilne aplikacje transportowe i logistyczne — Twój zespół może drukować etykiety, przywieszki i paragony — bezpośrednio na miejscu.

Seria ZQ600 Plus wykorzystuje popularną platformę QLn firmy Zebra i jeszcze ją ulepsza, dodając zaawansowaną technologię — w tym RFID* — oraz innowacyjną konstrukcję, które podnoszą wydajność, łatwość obsługi i zarządzania, na nowy poziom. Wyposażone w wiele funkcji i dostępne w wersjach 2-, 3- i 4-calowych, w tym w wersjach dla służby zdrowia, zapewniają Twojemu zespołowi przewagę konkurencyjną — nawet podczas najdłuższej zmiany.

Duży kolorowy wyświetlacz, wiodąca w swojej klasie opatentowana technologia akumulatorów zapewniająca zasilanie przez całą zmianę, najnowsze połączenia Wi-Fi i Bluetooth oraz funkcja natychmiastowego budzenia pomagają użytkownikom robić więcej w każdym miejscu.

Seria ZQ600 Plus jest obsługiwana przez pakiet aplikacji, narzędzi i narzędzi programistycznych Print DNA — oparty na systemie Link-OS — który zapewnia drukarkom lepszą wydajność, uproszczone zdalne zarządzanie i łatwiejszą integrację. Opcjonalna usługa Zebra OneCare pomoże Ci zmaksymalizować dostępność i produktywność drukarek z serii ZQ600 Plus dzięki niezrównanemu wsparciu.

*Dostępne tylko w ZQ630 Plus RFID

 

Zebra ZQ600 Plus
Series Mobile PrintersZebra ZQ600 Plus

Zebra ZQ600 Plus specyfikacja EN

 

Drukarki Zebra seria ZQ300 PLUS

Drukarki mobilne ZQ600 Plus i ZQ300 Plus - IBCS Poland - systemy logistyczne

Aby dać pracownikom terenowym możliwość drukowania u klienta, potrzebujesz mobilnej drukarki, która poradzi sobie z żywiołami, generuje wysokiej jakości paragony i etykiety w praktycznie każdych warunkach środowiskowych, gwarantuje moc na najdłuższą zmianę, z gotową do korzystaj z rozwiązania do zdalnego zarządzania — a wszystko to w niskiej cenie.

Seria ZQ300 Plus to małe drukarki mobilne o wielu funkcjonalnościach. Dostępne modele 58 mm (2 cale) i 80 mm (3 cale) zapewniają kompatybilność z mediami na całym świecie, kompaktowa i lekka konstrukcja umożliwia łatwą obsługę jedną ręką, a odporna na zarysowania obudowa sprawia, że ​​nieustannie wygląda jak nowa.

Możesz liczyć na niezawodne drukowanie w wysokiej jakości, nawet w wymagających warunkach zewnętrznych. Unikalne, opatentowane technologie akumulatorów i zarządzania akumulatorami zapewniają najdłuższy czas cyklu pracy, zapewniając stałą żywotność akumulatorów przez całą zmianę.

Wyjątkowa aplikacja Zebry do zdalnego zarządzania przez Bluetooth zapewnia zaawansowane możliwości zdalnego zarządzania, których potrzebujesz, aby osiągnąć najwyższą dyspozycyjność. Opcjonalna usługa Zebra OneCare pomoże Ci zmaksymalizować dostępność i produktywność drukarek z serii ZQ300 Plus dzięki niezrównanemu wsparciu producenta. Seria ZQ300 Plus — niedroga, niewielka drukarka mobilna, która zapewnia dużą wartość biznesową.

Zebra ZQ300 Plus
Series Mobile Printers

Zebra ZQ300 Plus specyfikacja EN

 

źr.: www.zebra.com