IBCS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „ibcsDock/ibcsCloud: zautomatyzowany system rejestracji przepływu towarów w magazynie”.

Zobacz więcej
Komputer mobilny Zebra MC9400MC9450.png
Aktualności

Komputer mobilny Zebra MC9400/MC9450

Osiągnij wyższy poziom efektywności i niezawodności dzięki najnowszym modelom ręcznych komputerów mobilnych z rodziny MC9400/MC9450. Stanowią one kolejny krok w ewolucji renomowanej serii MC9000, oferując większą moc, zaawansowane funkcje skanowania oraz najnowsze technologie komunikacyjne – Wi-Fi 6E i 5G.

Komputer mobilny Zebra MC9400MC9450.png

Ponad pięć milionów urządzeń z serii MC9000 przyczyniło się do usprawnienia pracy w najtrudniejszych warunkach, obejmując zakłady produkcyjne, magazyny, porty, place przeładunkowe i sklepy detaliczne. Teraz Zebra prezentuje MC9400/MC9450, które są gotowe sprostać wymaganiom nowej generacji aplikacji przemysłowych. Zasięg skanowania sięga ponad 30,5 m (100′) — największy na świecie, co sprawia, że skanowanie staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Najnowsze standardy łączności bezprzewodowej, w tym Wi-Fi 6E i prywatne/publiczne sieci 5G, zapewniają najszybsze dostępne obecnie połączenia bezprzewodowe. To pierwsze urządzenia o konfiguracji pistoletowej, umożliwiające obsługę zarówno prywatnych, jak i publicznych połączeń 5G jednocześnie poprzez opcje kart SIM — nanoSIM i eSim.

Wi-Fi 6E oferuje maksymalną prędkość i wydajność zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, dzięki czterokrotnej przepustowości, trzykrotnej prędkości i trzykrotnie szerszemu pasmu. To oznacza niezawodną pracę, natychmiastowy czas reakcji aplikacji i zwiększoną produktywność pracowników.

Wersja Bluetooth 5.3 zapewnia lepszą wydajność energetyczną, minimalizuje zakłócenia i zwiększa bezpieczeństwo połączeń, przewyższając wersję 5.2.

Najnowsza technologia skanowania SE58 z technologią IntelliFocusTM umożliwia skanowanie kodów kreskowych z odległości ponad 30,5 m (30,4′). Innowacyjny zielony celownik laserowy poprawia widoczność, ułatwiając skanowanie przedmiotów na wysokich półkach.

Dodatkowo, biometryczne rozpoznawanie twarzy zapewnia łatwy dostęp do urządzeń, eliminując ryzyko współdzielenia lub naruszania haseł.

Odkryj nową erę mobilnych rozwiązań przemysłowych z MC9400/MC9450 — gotowych na wyzwania nowoczesnego środowiska pracy.

   POBIERZ PDF – komputery mobilne MC9400/MC9450