IBCS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „ibcsDock/ibcsCloud: zautomatyzowany system rejestracji przepływu towarów w magazynie”.

Zobacz więcej
NOWOŚĆ od firmy Zebra – komputer pokładowy VC8300 10” - IBCS Poland - systemy logistyczne - zebra tracking device
Aktualności

NOWOŚĆ od firmy Zebra – komputer pokładowy VC8300 10”

Czas wymienić starzejące się pokładowe komputery mobilne z systemem Windows i dużym ekranem na nowe modele?

Potrzebny Ci taki sam duży ekran, najnowsza platforma mobilna zapewniająca gotowość na przyszłość oraz funkcje, które sprawią, że przejście na zupełnie inny system operacyjny będzie tak sprawne, jak to tylko możliwe. Model VC8300 z ekranem 10” zapewnia to wszystko. To specjalnie zaprojektowane, efektywne kosztowo urządzenie w odpowiedniej cenie łączy najnowocześniejszą platformę Android firmy Zebra z dużym ekranem modelu Zebra Vc80x i zainstalowanymi fabrycznie narzędziami Zebra Mobility DNA z uruchomioną licencją, które ułatwiają migrację aplikacji do systemu Android.

NOWOŚĆ od firmy Zebra – komputer pokładowy VC8300 10” - IBCS Poland - systemy logistyczne - zebra tracking device

Natychmiastowa migracja do systemu Android
VC8300 eliminuje wszystkie niedogodności związane z migracją aplikacji działających pod systemem Windows do systemu Android. Ponieważ narzędzie All-Touch TE, obsługiwane przez emulator Ivanti Velocity, jest zainstalowane fabrycznie i ma uruchomioną licencję, VC8300 będzie obsługiwać istniejące aplikacje TE od razu po wyjęciu go z opakowania — nie trzeba modyfikować aplikacji. A kiedy Twoja firma będzie gotowa do przekształcenia aplikacji w interaktywne i intuicyjne nowoczesne ekrany systemu Android, dzięki fabrycznie zainstalowanemu i gotowemu do użycia narzędziu All-Touch TE będzie to można zrobić za naciśnięciem jednego przycisku.

 

Możliwość montażu w praktycznie dowolnym pojeździe transportu bliskiego
Liczne opcje montażu, w tym standardowy uchwyt RAM do łatwej instalacji w dowolnym miejscu pojazdu, umożliwiają szybką i niedrogą wymianę starszych urządzeń. Uchwyt pozwalający na szybki demontaż urządzenia w ciągu 10 sekund ułatwia zaś przenoszenie go do innego pojazdu podczas konserwacji pojazdu lub naprawy urządzenia.

 

Najlepsza możliwa ultrawytrzymała konstrukcja
Dzięki VC8300 możesz liczyć na niezawodne działanie niezależnie od tego, jak trudne są Twoje środowiska pracy. Otrzymujesz urządzenie o klasie szczelności IP66 i uszczelnionych złączach, odporne na działanie pyłu i wody oraz skrajnych temperatur, wstrząsów i wibracji. A opcjonalne grzejniki, inteligentne czujniki temperatury i wiele innych funkcji zapewniają niezawodną, niezakłócaną przez mróz i kondensację pracę w mroźniach.

 

NOWOŚĆ od firmy Zebra – komputer pokładowy VC8300 10” - IBCS Poland - systemy logistyczne - zebra tracking device