IBCS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „ibcsDock/ibcsCloud: zautomatyzowany system rejestracji przepływu towarów w magazynie”.

Zobacz więcej

Powiatowy Szpital w Iławie

Wdrożenie systemu identyfikacji pacjentów

IBCS Poland wdrożyła system identyfikacji pacjentów w Powiatowym Szpitalu im. Władysława Biegańskiego w Iławie.

Wprowadzony system opiera się na wydruku specjalnych naręcznych opasek, które służą do identyfikacji pacjentów. Szpital został wyposażony w drukarki Zebra HC-100 oraz specjalistyczne opaski przeznaczone na ręce dla pacjentów, zarówno dzieci jak i dorosłych.

Zakontraktowane usługi obejmowały dostarczenie drukarek Zebra HC-100 wraz z materiałami eksploatacyjnymi oraz ich dwuletni serwis. Ponadto zobowiązaliśmy się do regularnego zaopatrywania szpitala w potrzebne opaski

Zastosowanie kodów kreskowych podnosi wydajność pracy

Drukarki opasek Zebra HC-100 to unikatowe rozwiązanie pozwalające na wydruk białych lub kolorowych opasek dla przebywających w szpitalu, które pomagają identyfikować pacjentów w każdym wieku.

Zastosowanie kodów kreskowych podnosi wydajność pracy, zmniejsza koszty, a przede wszystkim ogranicza do minimum ryzyko ewentualnych pomyłek.

Redukcja kosztów to niezwykle istotny czynnik w działalności każdej placówki służby zdrowia w Polsce. Jednak elementem ważniejszym od oszczędności jest wyeliminowanie ryzyka jakiejkolwiek pomyłki związanej z identyfikacją pacjentów.

Kompatybilność

Rozwiązanie firmy Zebra jest kompatybilne z niemal każdym systemem informatycznym używanym w polskich szpitalach. Dostępne w różnych rozmiarach i kolorach opaski pozwalają na ich wszechstronne wykorzystanie, a specjalna powłoka antybakteryjna sprawia, że mogą być one bez obaw używane w placówkach służby zdrowia.

  form-icon
  Masz pytania?
  Skontaktuj się z nami
  Imię i nazwisko*
  E-mail*
  Telefon*
  Wiadomość