IBCS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „ibcsDock/ibcsCloud: zautomatyzowany system rejestracji przepływu towarów w magazynie”.

Zobacz więcej
Znakowanie wyrobów medycznych zgodnych z UDI(113).png
Aktualności

Technologia GPS – nowość rozwiązania ibcsTracker

ibcsTracker przeznaczony jest do śledzenia opakowań zwrotnych lub zasobów zwrotnych wysyłanych z towarem tj., np. elementy zabezpieczające w oparciu o rozwiązanie działające w chmurze. Od pewnego czasu system ten został wzbogacony o technologię GPS do śledzenia lokalizacji zasobów. Pozwala to na monitorowanie lokalizacji zasobów w czasie rzeczywistym bez konieczności rejestracji opcji wydania lub zwrotów.

MicrosoftTeams image.png

Dzięki wykorzystaniu nadajników GPS o niskim zużyciu energii, mogą one działać nieprzerwanie do 7 lat i przesyłać dane nie tylko o pozycji, ale również dodatkowe informacje z czujnika ruchu, wstrząsu, światła, wibracji itp. Wybór technologii uzależniony jest od potrzeb i obszaru śledzenia (LTE NB-IoT, LoraWan, Sigfox)

Dodatkowo, dla każdej zdefiniowanej w systemie lokalizacji (naszych i klienta) możemy zdefiniować strefę na mapie, która będzie reprezentowała obszar należący do tej lokalizacji. Dzięki temu, gdy nasz zasób znajdzie się w danej strefie będziemy mogli automatycznie przypisać zasób do tej lokalizacji i klienta, do której ta strefa należy. System umożliwia również generowanie różnych zdarzeń (wysłanie maila, wygenerowanie alertu itp.) w sytuacji, gdy zasób znajdzie się danej strefie lub ją opuści.

MicrosoftTeams image (1).png

Korzyści:

  • Bieżąca informacja o lokalizacji zasobu, również poza organizacją
  • Automatyzacja procesu wydania i zwrotów opakowań
  • Nie wymagająca obsługi zmiana lokalizacji
  • Historia przemieszczania się zasobu i jego cykli
  • Możliwość definiowania i obsługi dodatkowych danych i zdarzeń.

 

 

 

Poznaj inne rozwiązania chmurowe

Screenshot 2023 06 16 at 12 54 06 Systemy i aplikacje chmurowe analiza baz danych ibcsCloud IBCS Poland.webp

Logistyka tańsza, sprawniejsza i bezpieczniejsza dzięki chmurze obliczeniowej. Przyspiesz modernizację IT wdrożeniami zredukowanymi do minimum – nie inwestujesz w sprzęt, serwery i zabezpieczenia. Bez instalacji uzyskujesz dostęp do wszystkich aplikacji, z każdego urządzenia, na którym ten dostęp jest uprawniony. Rejestracja na ibcs.cloud jest darmowa.

 

  Rozwiązania chmurowe ibcsCloud