IBCS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „ibcsDock/ibcsCloud: zautomatyzowany system rejestracji przepływu towarów w magazynie”.

Zobacz więcej
Urządzenie pomiarowo - skanujące Cubetape C200 - IBCS Poland - systemy logistyczne
Aktualności

Urządzenie pomiarowo – skanujące Cubetape C200

Wszechstronne urządzenie Cubetape C200 zapewnia zintegrowane skanowanie i pomiar objętościowy dla przesyłek drobnicowych (LTL).

Parceltools, światowy lider w projektowaniu i rozwoju ręcznych urządzeń skanujących i pomiarowych drobnicowych (LTL) i Masterdata, wprowadza nową generację swoich ręcznych urządzeń Cubetape, które łączą pomiary i skanowanie kodów kreskowych w jeden.

Urządzenie Cubetape C200 pozwala użytkownikom zintegrować pomiar (mobilne wymiarowanie) i skanowanie, przy pomocy urządzenia mobilnego. Użytkownicy skanujący kody kreskowe na paczkach lub paletach po prostu używają funkcji skanowania z taśmą pomiarową w pozycji „home”. Funkcja wymiarowania jest łatwo uruchamiana poprzez tradycyjne użycie taśmy mierniczej, a następnie naciśnięcie przycisku „scan” w celu zeskanowania i zapisania pomiaru z urządzenia.

Wszystkie dane są eksportowane w czasie rzeczywistym za pomocą Bluetooth lub WLAN.

 

Urządzenie pomiarowo - skanujące Cubetape C200 - IBCS Poland - systemy logistyczne

 

 

C200 oferuje trzy modele / sposoby / optymalizacji pracy dla użytkowników końcowych. prowadzące do lepszej wartości dodanej dla użytkowników:

  • Ochrona przychodów przewoźnika.
    Przewoźnicy muszą mierzyć przedmioty w swoich magazynach, aby zaprezentować prawidłowe wymiary od nadawcy lub firmy 3PL. Dzięki swojej konstrukcji przenośne urządzenie Cubetape C200 uzupełnia istniejące stacjonarne automatyczne systemy wymiarujące /systemy wizyjne/ , mierząc przedmioty, które nie mieszczą się swoim gabarytem w stacjonarnych urządzeniach ważących i wymiarujących.

 

  • Wysyłka i odbiór towarów z magazynu.
    Szybkie i dokładne zmierzenie każdego przedmiotu, który jest wprowadzany i wyprowadzany z magazynu, ma kluczowe znaczenie dla uniknięcia czasochłonnych zatorów. Zwiększona dokładność C200s zapewnia, że opłaty za transport wychodzący są prawidłowe i unika się kosztownych zwrotów i reklamacji

 

  • Masterdata.
    Każdy SKU w magazynie musi być wprowadzony do systemu zarządzania magazynem ERP szybko i bezbłędnie. Ponadto, ta wartościowa baza danych musi być regularnie utrzymywana, ponieważ wymiary pudełek produktów zmieniają się z czasem. Połączenie wprowadzania danych i konserwacji systemu można wykonać za pomocą Cubetape 200 w połączeniu z wagą stołową. Parceltools może dostarczyć oprogramowanie potrzebne do rozwiązań samodzielnych i sieciowych.

 

 

 

„Nowy C200 to szybki, dokładny i praktyczny sposób pomiaru przedmiotów o każdym kształcie i rozmiarze” – mówi Tony Bauer, założyciel Parceltools.Zwiększenie dokładności, wydajności i szybkości jest sednem wszystkiego, o co chodzi w branży logistycznej, a to właśnie zapewnia Cubetape”.

Niektóre z największych na świecie firm transportowych i logistycznych, takich jak DHL, DPD, DB Schenker, DSV, Kuehne + Nagel i Hellmann, aby wymienić tylko kilka, regularnie używają C200, powiedział .

„Od lat budujemy ręczne urządzenia do wymiarowania z myślą, że wszyscy beneficjenci / zainteresowani, klienci końcowi / powinni mieć szybki, czysty i dokładny dostęp do danych”, powiedział Bauer. „Jest to szczególnie cenne dla spedytorów, którzy znajdują się na froncie procesu przemieszczania towarów. C200 daje spedytorom dostęp do informacji w czasie rzeczywistym. Dane te mogą być następnie wprowadzone do listu przewozowego przewoźnika, dzięki czemu przewoźnik może dostarczyć klientowi uczciwą cenę, zanim kierowca dotrze do doku załadowcy.”

 

Potrzebujesz więcej informacji
Porozmawiaj z konsultantem

 

 

 

źr.: cubetape.com