IBCS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „ibcsDock/ibcsCloud: zautomatyzowany system rejestracji przepływu towarów w magazynie”.

Zobacz więcej
Turkusowy Niebieski i Żółty Fajny Korporacyjny Małe i Średnie Firmy Zestaw Brandingowy Post na LinkedIn(3).png
Aktualności

SATO – drukarki termiczne PW2NX i PW4NX

Poznaj przenośne drukarki mobilne partnera biznesowego SATO. Dzięki tym lekkim i ergonomicznym urządzeniom możesz drukować wysokiej jakości etykiety i paragony w dowolnym miejscu i czasie. Drukarki sprawdzą się w wielu gałęziach przemysłu od produkcji po dystrybucję czy opiekę zdrowia. Mimo niewielkiej konstrukcji drukarki te są niezwykle wytrzymałe na upadki oraz inne niedogodne warunki pracy.

 

Poznaj drukarki serii PW2NX

SATO2.pngSeria PW2NX to seria niezwykle wydajnych, wytrzymałych i kompaktowych 2-calowych drukarek przenośnych firmy SATO.

Kluczowe cechy PW2NX:

 • Lekka i przenośna
 • Wysoka prędkość drukowania
 • Łatwa w obsłudze
 • Zwarta konstrukcja
 • Wytrzymała budowa

 

Urządzenia z serii PW2NX drukują z maksymalną prędkością 152 mm na sekundę, dzięki czemu są to najszybsze drukarki w swojej klasie. Mogą drukować w 47 głównych językach i doskonale sprawdzają się podczas drukowania tekstu, grafiki oraz kodów kreskowych 1D i 2D. Drukarki serii PW2NX oferują pełną szerokość druku 55 mm i są wyposażone w funkcje monitorowania temperatury otoczenia oraz kontroli drukarki, aby zapewnić jednolitą jakość druku.

 

SATO PW2NX – specyfikacja

 

NOWOŚĆ drukarki mobilne SATO PW4NX

SATO4.pngKompatybilne z chmurą, szybkie i niezawodne 4-calowe, przenośne drukarki termiczne z serii PW4NX. Zaprojektowane z myślą o trudnym otoczeniu pracy. Odporne na upadki, pył i wodę. Łatwość użytkowania dzięki intuicyjnej obsłudze i niewielkim rozmiarom urządzania. Posiada 2,4 calowy, kolorowy wyświetlacz LCD. Możliwość zasilania z wielu źródeł PW4NX.

„Z radością informuję o premierze naszej najnowszej drukarki, PW4NX. To kompaktowa drukarka termiczna, spełniająca potrzeby Twojej firmy dzięki szybkości 6 ips na poziomie komputerów stacjonarnych i 4-calowy format etykiety. Jest również kompatybilna z chmurą, dzięki czemu można przetwarzać dane bezpośrednio z bezprzewodowych skanerów ręcznych lub innych źródeł bez komputera lub oprogramowania pośredniczącego. Sprawiliśmy, że jest przyjazna dla użytkownika, zawiera łatwą do wymiany głowicę i wałek dociskowy, który można wyjąć jednym śrubokrętem. Jest również kompatybilna z systemami Apple iOS, Android i Windows. Dostajesz też wyraźny kolorowy wyświetlacz o przekątnej 2,4 cala z filmami instruktażowymi, które pomogą Ci umieścić rolki na miejscu i wymienić części, niezależnie od Twoich umiejętności. Zarysowuję tylko ogólny pogląd, co może zrobić ta kieszonkowa rakieta. Jeśli chcesz poznać pełną historię zdalnej konserwacji, łączności i wszystkiego, co ma do zaoferowania, obejrzyj nasz film poniżej” Norberto Bermudez, Product Manager Printers, Europe

Najważniejsze cechy PW4NX:

 • Możliwość drukowania z chmury z użyciem wbudowanych technologii
 • Stała prędkość drukowania 152 mm/s (6 ips) – tak szybka jak drukarki biurkowe
 • Zwiększona trwałość i niezawodność
 • Wyświetlacz 2,4 cala z kątami widzenia 80°
 • Zdalne zarządzanie za pośrednictwem usług SOTI i SATO SOS
 • Łączność z systemami Apple iOS, Linux, Android i Windows
 • Szybko działająca listwa umożliwiająca odklejenie podkładu od drukowanych etykiet
 • Listwa do odrywania etykiet bezpodkładowych i paragonów
 • Szybkie parowanie z urządzeniami obsługującymi NFC
 • Dwa procesory o częstotliwości taktowania 1 GHz
 • 802.11 a/b/g/n/ac z łącznością Bluetooth® 5.0

 

Do drukarki można dokupić opcjonalne akcesoria, które pozwolą użytkownikom zaoszczędzić miejsce. Są to dodatki takie jak np. stojak z mocowaniem pionowym. Drukarkę można użyć również jako urządzenia przenośnego dołączając do niej pasek na nadgarstek. Dostępny jest również opcjonalny adapter DC*, który umożliwia drukarce pobieranie energii z wózków widłowych lub innych pojazdów elektrycznych.

 

SATO PW4NX – specyfikacja

 

 

 

 

źr: satoeurope